Shinomiya Yuki (Eiji Akaso) sa snaží nenápadne viesť život osamelého 21 ročného muža, aby si nepripomínal svoju minulosť a rodinu. Jedného dňa, keď sa vráti z nočnej smeny, nájde v svojom byte zraneného neznámeho muža s dýkou v bruchu. To spustí sériu udalostí, keď musí skrývať pred políciou, zoznámi sa s tajomnou Zokou hľadajúcou svoju pomstu a zároveň uteká pred nebezpečnou skupinou zabijakov. (moikan)

Recenzie používateľa Zíza k tomuto seriálu (3)

Hiru (2022)

Pokud vás zajímá život pijavic (lidí žijících nepozorovaně v cizích bytech), tak principy dostanete v první sérii, sice nemastně neslaně, ale hezky na talíři. Pokud přece jenom chcete trochu zajímavější příběh i herce, tak bych zase doporučovala druhou sérii. Na každou se dá dívat samostatně, nebrání to porozumění a u obou se jedná o uzavřený příběh. Přeloženo. ()

Season 1 (2022) (S01)

Tahle série, tenhle příběh je vyprázdněný. Chce toho tolik říct, ovládá tolik postav, které mezi sebou mají poměrně komplikované vztahy, ale divákovi v podstatě nic pořádně neřekne, a tak je to plytké, povrchní a nezáživné. Ani herecké výkony mě nijak zvlášť neohromily; tedy Sakaguči byl moc fajn, na to jak malý prostor měl, vždycky si tak nějak uměl ukradnout celou scénu. Celkově tahle krátká série má moc malý prostor na to, co chce vypovědět. Jako by si někdo řekl – pojďme z mangy vystříhat mé oblíbené scény, nějak to poslepíme a bude to super reklama. A pak to natočili. ()

Season 2 (2022) (S02)

Rozhodně lepší jak první série. Příběh i postavy drží lépe pohromadě, je tam jasná motivace i charakter postav, není to tak zmatené a zkratkovité, přestože to má stejný prostor. Mimo jiné je to i tím, že ústřední postavy to zahrály lépe. Tenhle příběh o pijavicích byl dobrý; prostě taková jednohubka o pomstě. ()