Je to dort?

(relácia)
  • USA Is It Cake?

Šikovní cukráři, kteří upečou dort ve tvaru kabelky nebo třeba šicího stroje? U téhle úžasné soutěže inspirované populárním memem se vám budou jenom sbíhat sliny. (Netflix)

KukulienkaHO

Súťaž o varení (teda pardon, pečení), ktoré ja mám dosť v obľube. Inšpirovaná virálnym meme "Is it cake?". S milými a hlavne monštrózne šikovnými súťažiacimi (pekármi-cukrármi), ktorí sa neboja ísť z vlastnej iniciatívy do rizika prekonať svoje osobné limity. Moderátor je velice svojský, čiže je jasné, že nesadne každému, no mne bol vcelku pochuti. Pravidlá sú nastavené tiež celkom family-friendly, takže sa v podstate nemal nikto dôvod veľmi hnevať... a ani sa nehneval. Navzájom si všetci fandili a pomáhali. Akurát v dvoch epizódach mi to pri hodnotení prišlo ako trošku dohodnuté vopred, ale asi som len príliš podozrievavý.😅 Ale ako vravím, celkovo pravidlá postupu, vypadávania aj hodnotenia boli nastavené dosť dobre. Vtipné, milé, zaujímavé... na oddych ako stvorené. P.S.: Show navyše vyhral môj favorit, čiže spokojnosť o to väčšia.😂😂 P.S.2: Veľký ťešing na 2. sériu. ()

Stoctyrec124

Musím uznat, že to byl velice zajímavý nápad a moc příjemná podívaná s dokonalým moderátorem.Velmi se mi líbil ten koncept vyrábění hyperrealistických dortů a vždy jsem z toho měl hlad. Popravdě 2. Série mě bavila ještě více než ta první, ale poslední díl druhé série mě extrémně naštval protože si myslím, že to bylo nespravedlivé. Samozřejmě je to individuální a každý má jiný názor, ale já si myslím, že namalovat kopii Mona Lisy je těžší než brašna na nářadí. ()

MorraEddie

Na Netflixu sleduji hlavně pořady o vaření a pečení, takže jsem si nemohl nechat ujít ani Je to dort? Premisa pořadu je zccela jednoduchá, ale celkový formát se mi moc nelíbil. Moderátor pořadu byl až příliš efektovaný a celkově i z pečení tam nebylo vidět zas tolik jak bych si přál. V závěrečném hodnocení dorty samozřejmě vypadaly dobře a díky šikovnému nasvícení a naaranžování by jste kolikrát jen těžko hádali zda se jendá o dort čine. Při bližším záběru kamery, ale bylo vždy okamžitě jasné kde je dort. Jako celek to na mne působilo jako taková blbina, kterých teď bohužel Netflix do nabídky přidává čím dál více. ()

chrispe

Popravdě jsem čekala něco... jinýho.  Moderátor mě strašně nebaví, není mi sympatický,  ale to je věc vkusu každého. Kulisy a kamera mi, zejména v prvním díle, přišli jako z nějakého o pár let staršího pořadu. Ale člověk si po pár dílech zvykne. V USA je určitě zábavným prvkem porota. Já jsem u třetího dílu a neznala jsem zatím nikoho, ale pár z nich bylo vtipných. ;) Co se týče dovedností,  jsou to prostě borci. Líbí se mi, že spousta z nich nejde na jistotu a jde vidět, že je, to co dělají, baví, a chtějí si vyzkoušet, co všechno dají. ()

Fragonar

Nečekaný poklad! Jakmile divák přijme poněkud klaunský styl moderování s dost viditelnou snahou napodobovat některé komické polohy Jima Carryho, otevře se mu nečekaně nový svět soutěže, ve které se nikdo nebere smrtelně vážně, zato každý něco umí!! To kouzlení s dorty je prostě fascinující, lidé milí, rozesmátí, vzájemně se podporující. Je to jako pustit si do žíly infuzi jednorožčí duhy, což může znít děsivě, ale já si naopak myslím, že takový doping právě všichni moc potřebujeme... A toho moderátora začnete mít mimochodem velmi brzy rádi. Stačí zhlédnout tak dva díly... Nemůžu se dočkat další řady, neboť chci do konce života naslouchat vášnivým výkřikům: "JE TOHLE DORT?!!" Jak očistné ve srovnání se stovkami smutnějších otázek, které se nám denně obsesivně derou na mysl... ()