Hravě předčí i agenta 007. Přesto se dostane do úzkých, když zjistí, že přitažlivá a velmi chytrá tajná agentka Emma Peelová vede dvojí život. A co více - stala se spojenkyní ďábelského sira Augusta de Wyntera, jenž ohrožuje lidstvo přírodními katastrofami... (oficiálny text distribútora)

VanTom

Ujetá parodie na superšpiónské příběhy podle starého seriálu se tedy moc nepovedla, humor se pokouší vyplývat jen mimochodem z typicky britského upjatého "gentlemanství" v absurdních situacích, a to fakt nestačí. Slabě zrežírovaná akce zrovna nezaujme, přílišně přeplácaná story už vůbec ne. Druhou hvězdičku tak s odřenýma ušima dávám za nápaditý, stylový vizuál a Umu v sexy elastické kombinéze. ()

Dan9K

Jako ono to má své světlé stránky; hudba, kostýmy a ta absurdní dávka anglického klišé udělaná Američany, jenže ono je to prostě strašně blbé. Co věta to trapas, pořádná zápletka nastane až na začátku druhé hodiny, a to jen krutě béčková, Sean Connery hraje naprosto tragicky, a je to hrozně sestříhané. Hodnotit film podle takového střihu je jako hodnotit estetickou kvalitu Big Benu po té, co mu prasknou hodiny. ()

2Pac

Tak si to zhodnoťme...najprv mínusy: trápne dialógy,dosť zvláštne chronologicky poňatá doba,infantilná scéna "osej nahánačky" s ešte infantilnejšími efektami... plusy: Uma si mala možnosť vyskúšať "šermiarske scény" pred Billom, hlavný hrdina ako fetišista, Sean ako monzunofil :,,ľudia by sa nemali báť byť vlhkí" , auto s čajovou súpravou, čaj vždy, všade a za každých okolností, zloduchovia zamaskovaní ako macíkovia. Vyhodnotenie: kebyže to má možno iných "rodičov" mohlo sa to podariť, takto však z toho vyšiel nepodarený pokus o recesiu. ()

Tomulka

Ach můj bože! Proč?, proč? kdo to zavinil? Kdo z toho udělal takovou slátaninu. Nevím jestli režisér nebo scénárista za to může, ale nespíše oba. Docela silný námět , defakto se nedá vůbec vyčerpat. Akorát se musí tvůrci rozhodnout zda chcou míti komedii nepo parodii nebo výborn akční film. Herec obsazení Raph Fiennes, Uma Thurman a Sean Connery hmm tak to bude asi dobrej film--fatální omyl. Ralph se svým sladkým výrazem ve tváři jako agent leda tak v té parodii, Uma moc hezky nalíéčená a sexy kožený obleček jí fakt padnul, ale její dvojče hrůza a její herecký projev opět paroduje nebo to myslí vážně? No a Sean Connery zloduši mu asi nejdou to toho by se neměl poštět. Co se týče matky a otce raději nebudu komentovat. Děs. Ale zasněžený Londýn vypadal hezky dávám 1hvězdu a varuji nedívejte se na to. zbytečných 89 minut života. ()

tony_osoba

Jako člověk, co viděl alespoň něco z původního seriálu jsem příjemně překvapen. Tento film jsem zhlédl více než třikrát a stále v něm nycházím něco nového. Ralph Fiennes byl pro roli "standartního britského gentlemana" jedinou pravou volbou a v kombinaci s Umou Thurman tvořili hezký "Bondoidní" tým, který se film v tomto pojetí dle mého názoru snažil lehce parodovat. ()

• Snímek se umístil na 13. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném od čtenářů časopisu Empire. (orkadimenza)