Hrajú
Helmut Zierl
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Pusinka (1997) (seriál)
Christina Plate
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Leonard Lansink
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Katharina Schubert
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Oliver Stritzel
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Ponorka (1985) (seriál)
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Ingeborg Westphal
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Neviditeľný priezor (1973) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Heinrich Schafmeister
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Pusinka (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Pinkas Braun
Švajčiarsko
Najlepšie seriály:
Derrick (1974) (seriál)
Stockinger (1996) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Wolf-Dietrich Berg
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Carmen-Dorothé Moll
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Dieter Brandecker
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Tamara Rohloff
Nemecko
Najlepšie seriály:
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Nina Franoszek
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Daisy Jones & the Six (2023) (seriál)
Krize (2015) (seriál)
Ralf Schermuly
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Posledný svedok (1998) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Wolfgang Völz
Najlepšie seriály:
Raumpatrouille - Die phantastischen Abenteuer des Raumschiffes Orion (1966) (seriál)
Disneyland (1954) (seriál) - a.z.
Jim Knopf (2000) (seriál)
Renate Grosser
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Klaus Höhne
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Berlin Alexanderplatz (1980) (seriál)
Poklad na ostrove (1966) (seriál)
Luzie, der Schrecken der Straße (1980) (seriál)
Nadja Engelbrecht
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)