Daleko na západě se odehrává osmidenní střet mezi Arthurem McCoyem (Dominic Cooper), neúplatným šerifem s temnou minulostí, a Red Billem (Douglas Booth), nechvalně proslulým osamělým lovcem odměn uvězněným v touze po pomstě, kterou nelze naplnit. (HanzoBureshi)

CheMosquito

To mě poser ! Westernovej seriál plnej psychopatickejch vrahounů a sadistickejch magorů . Okultismus , lovci odměn , šerifové , pistolníci , lupiči a spoustu dalšího nabízí takhle napínavá jízda . Dobrý je jak se pomalu propojujou osudy a příběhy hlavních postav . Trochu jinej western než na jaký jsme zvyklý , hlavně originální, drsný, zajímavý a napínavý ! ()

ER

Pěkně špinavý western, kde i dobro si musí hledat cestu přes mrtvoly. S nadsázkou a až thrillerovým pojetím se odvíjí story o cestě za pomstou, kde je lepší odseknout hlavu, protože je lehčí, než tělo. Precizní režie a kamera dává vyniknout i solidní herecké partě, jen dějově to působí až příliš mechanicky, takové bum prásk -mrtvola. A zase a opět. Možná tu chybí John Wayne 😀 ()

Bihary

Navzdory nezbytnému mutirasovému obsazení se z toho nestala úplně reklama na Zalando. Špagetová stylizace je viditelná a nevadí, jenom škoda, že za kamerou už nesedí Tonino Delli Colli. Douglas Booth vypadá skoro jako Franco Nero a Guido Caprino, co by záporák Bronson umí zlověstně hrát na harmoniku. Záporáci byli super, i když je to teda úlet (indián se steampunkovou pistolí?). No a na takovej zapadákov jsou tam trochu moc hezký kurvy, ale to je v pořádku, protože western je pohádka pro dospělé heterosexuály a kurvy musí vypadat k světu. Zatím pro mě dobrý, uvidíme, kam a jestli to půjde dál. ()

Sopholojong

"Leone, kam se podivas"... Vyprahnute kanony, cintoriny plne drevenych krizov, spusta krvi, bezcenne kurvy, trpiace deti, hnilo-zubi nasilnici, zapredany serif a jeden pomstychtivy "tomahawk" kovboj. Niekolko uz teraz klasickych scen (prolog s odkraglovanymi prstami a odrezanou hlavou, "oko" z lebiek u kanibala Aidana, utek Indiana, obesenie prostitutky, naboj prerazeny cez hlavu, az euforicky "duel styroch" (neskor len dvoch) v predzavere posledneho dielu, citujuci to najlepsie zo "spagetakov"), utrmacanych zbytocnou, vsetko spomalujucou linkou s "kurvickami", jednotvarnym serifom Cooperom (ten je v poslednej dobe obsadzovany do kazdeho druheho serialu ako zaporak) a vztahom manzel-manzelka na farme, stojacej v epicentre zlatej zily. Flashbackova linia s Fimmelom je aj na malom priestore viac putavejsia, ako vsetko ostatne, okrem akcii "batohara" a kanibalskej druhej casti. V zavere prakticky cliffhanger k druhej sezone a z toho haku, klesajuceho k malej dievcine v oku, ma striaslo. 7/10 ()