A Tale of Two Guns

Na bezprizorním Západě vládli The Cowboys, proslulé bratrstvo zabijáků a zlodějů, kteří se oháněli brutálními pěstmi a rychlými zbraněmi. Osud je nakonec dostihl – až zůstal z tohoto nelítostného gangu jen jediný přeživší člen. Když vyslaný pistolník přijme výzvu k dopadení posledního z The Cowboys, začíná štvanice, létají kulky a přežít může jen jeden z dvojice těchto otrlých mužů. (mac000)

Mamlas odpad!

Tak mizernou "přestřelku", jako byla ta v úvodu, jsem možná ještě neviděl. Strašné. Zbytek filmu se nesl v podobné kvalitě. Po chvíli vypnuto, to nešlo dívat ani s přetáčením. (1%) ()

Marze

Kovbojove vladnou westernove krajine tvrdymi pestmi a rychlymi zbranemi. Neni to dobry western, ale take ne nejhorsi. Od roku 1950 existuji stovky lepsich. Je to nerealne, jednoduche, ukecane, lacine, syrove, smesne, ploche, bez zivota. Treba v pulce filmu dva chlapci konverzuji temer pet minut na vetrne krajine. Ohodnotte podle toho, jak moc mate radi Toma Berengera, jehoz muzete videt krome westernu v kriminalnich dramatech a komediich. Tvurci se vas asi snazili nalakat nazvem filmu, ale pusobi to amatersky. ()