Vynálezce Rick Davenport (Jeffrey Combs) sestrojil Cyklón – motocykl budoucnosti, vybavený palubním počítačem, laserem a raketami. Jeho srdcem je “Transformátor” - zařízení které dokáže získávat energii z vodíku obsaženého ve vzduchu. Rick je však zavražděn, a jeho krásná přítelkyně Teri (Heather Thomasová) se nyní musí postarat, aby se Cyklón nedostal do nepovolaných rukou. Film Cyklón jistě potěší všechny milovníky špionážních dobrodružství, honiček a rychlých motocyklů. (Guild Home Video)

vitekpe

Perfektni osmdesatkove becko, kteremu se neda vubec nic vytknout. Kazda ze zasadnich zanrovych veci je tam naprosto dokonala (hudba, nasnimani, postavy, obleceni, ucesy, pribeh, zaporaci, triky, lasery, rakety atd.). Kdo se becek neboji, bude nadsen a dobre se pobavi. :-) ()

Fondak

Příjemný akční film z 80tých let. Jasně že se musí brát s hodně velkým nadhledem, protože některé ač vážně myšlené věci působí trochu komicky. Je to prostě jeden z parádních béčkových filmů. Kaskadéři se při něm opravdu vyřádili. A to je jeden z důvodů, proč dávám plné hodnocení ()

corpsy

Keď som zbadal v profile tohto filmu, aké je jeho hodnotenie, nechcelo sa mi veriť. Fred Olen Ray v červených číslach? Viacmenej si to tento paskvil aj zaslúži. Ide totižto o jednu z tých lepších podradných produkcií 80.rokov, plnú všetkých tých ingrediencií, ktoré nám pred 20-25 rokmi tak náramne chutili ( dnes je to skôr len na pousmiatie ). ()

JohnnyD

Hutná koncentrácia 80s fetišu, kde sa silikónová ženská vezie na futuristickej motorke za zvukov dobového synťákového rocku. Je to pravdaže sexistický trash - veď režíroval to Fren Olen Ray, iné to byť nemohlo - ale aj dokonalo zachovaný fragment svojej doby. ()