The Weeknd x the Dawn FM Experience

(koncert)
  • USA The Dawn FM Experience
Hudobný
USA, 2022, 34 min

Vychutnejte si živé provedení nejnovějšího alba "Dawn FM" zpěváka The Weeknd v podmanivém vzrušujícím prostředí. (Prime Video)

DJ_bart

Jelikož je 10.10. a album Dawn FM je prostě 10/10, rozhodl jsem se zrecenzovat jeho "filmovou" verzi... Weeknd je totiž nadčasový vizionář, a za pomoci Jima Carreyho jakožto vypravěče/moderátora fiktivního rádia Dawn FM na frekvenci 103.5, vdechl život fenomenálnímu, muzikálně revolučnímu, a multi-žánrově pestrému albu, které je pomyslnou best of deskou z new wave, RN'B, moderního popíku, synth-popu, dance-popu, electro-funku a post-disca. Přičemž právě jeho živá filmová verze je audiovizuálně úchvatnou [snímání kamer mi mnohdy připomínaly záběry ze snímků Gaspara Noého], hudební, taneční a světelnou konceptuální show odehrávající se v komorním klubu kde si fakin sedmdesátiletej Abel jen tak vajbuje na svoje vlastní songy.... Jediná chyba na kráse tohoto klenotu je jedině jeho krátká stopáž, a přidat pár songů by taky určitě ničemu neuškodilo (Moth To A Flame!!!). Jinak ale doporučuju všema dvaceti, nebudete litovat 🖤💙 ()