Veganka na útěku

• USA Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.
USA, 2022, 3 h 29 min (Minutáž: 44–61 min)

Proslulá majitelka veganské restaurace se provdá za záhadného muže, který prý dokáže zařídit, aby její pes nikdy neumřel. Pak se jí ale život začne vymykat z rukou. (Netflix)

Djoker

Mnoho žen už naletělo a mnoho dalších to bohužel ještě čeká. Z pozice úspěšné sexy podnikatelky a kamarádky s výhodami Aleca Baldwina se tomu však jen těžko věří. Navíc její tyran nebyl zrovna Brada Pitt. Dokument je každopádně velmi zábavný a jeho zdejší hodnocení je dost přísné. Minimálně onen zásadní twist je vystavěný naprosto geniálně a tvůrci si s tou linkou hodně vyhráli. ()

vnimatkrasu

Kvůli přemrštěný stopáži se Veganka na útěku zabejvá tématama, který by se daly jednoduše zkrátit do dvou vět. A navzdory komfortnímu prostoru se autorům ani jednou nepodaří dostat ze Sarmy kloudnou emoci. Závěrečnej telefonát je přitom super. A má mnohem větší tenzi a hustější tajemno, než ty čtyři hodiny před ním. ()

kockodan odpad!

Na to se nedá dívat. Docela jsem se nasmál, ale, to se musí nechat. Za pár let se bude netflix kát a sypat si popel na hlavu za to, že bylo vlastně dost neetické využívat tyto mentálně porouchané oběti ke svému vlastnímu obohacení při tvorbě dokumentů o jejich mentální poruše.  Strašně natažené a zbytečně zdlouhavě odvyprávěné jako kdovíjak zajímavý příběh. Přitom by místo čtyř dílů stačil jeden hodinový dokument a basta.  Ta její vlastní víra v její vyjímečnost a že bude Queen a že se dostane do další dimenze mezi lepší lidi, kam patří, to je zde to podstatné, a ne že on je psychopat a manipulátor. Od jistého bodu, pokud se nechám manipulovat je vina i na mě a i já jsem stejně narcisistní jako můj manipulátor. Jen nezdravě sebestředný člověk jako ona, může skočit na love bombing typu vezmu tě k Tiffanimu na diamanty a na prohlídky townhousů, a nehorázný future faking typu "smažu ti 2 mil dluh na restauraci, to pro mě nic není, a když si mě vezmeš bude to o to větší brnkačka." (LOL!), a nebo dát dobrovolně cizímu člověku na povel svého chotě svá hesla k emailu a bankovním účtům proto, že mě ujistí v tom, že jsem vyjímečná a zasloužím si být Queen v jiné dimenzy a můj pes si zaslouží nesmrtelnost stejně jako já... LOL! Ona si pak ještě sedne před kameru a vše to o sobě napráská a vykdáká světu. Jen naivní a v problematice narcisimu nevzdělaní burani z ní můžou dělat nevinnou a naivní chudinku ve spárech psychopatického manipulátora. Stejně jako ta imbecilka z Tinder Swindlera, si i tato veganka za vše může sama svým vlastním narcisismem, svou nadutostí a sebestředností a svým přesvědčením o své vlastní vyjímečnosti. Jinými slovy it takes two to tango. Všechny tyto blbky uvěřily future fakingu že má private jets a dealuje diamanty. Protože tomu chtěla uvěřit, je stejná narcisistka jako její manipulátor. Já být soudce tak tyto kauzy, kde ženské dobrovolně předají hesla k emailům a bankovním účtům, na požádání vysolí jakýkoliv finanční obnos (blbka z Inventing Anna) i když je to efektivně finančně zruinuje, zamítal jako nepřípustné. Všechny tyto "podvedené chuděrky" byly narcisisticky natěšené na prospěch který ze svých nezištných činů budou mít, a který před nimi jejich psychopati danglovali jako mrkev před mulou, a cítili se entitled, že na to mají nárok, žit v luxusu a že jsou k tomu předurčeny a že si to jednoznačně zaslouží, protože jsou lepší než kdokoliv jiný! Ta vidina luxusu a statusu jim stačila na to aby se chovaly nerozumě a hloupě, a to jen proto, že samy věřily ve vlastní vyjímečnost, krásu, dkonalost, jako každý narcísek. LOL! Pokud by v sobě tuto hnusnou narcisistickou povýšenost a namyšlenost o vlastní vyjímečnosti neměly, nenechaly by se nikdy takto hloupě napálit od jiného narcise! To chce opravdu velmi hloupého, sebestředného, a do sebe nekriticky zahleděného debila aby skočil na vše co na tuto veganskou blbku narafičil ten její povedený psychopat, stejně tak jako ta imbecilka z Tider Swindlera. Stejná sorta mantálně disordered blbky, co si myslí, že má nárok na to aby si jí vzal diamantový milionář! LOL! Jo, holt clash of narcissists je prostě spektákl pro pobavení a Netflix je všechny ještě nad rámec toho všeho co si kvůli své psychické poruše a hnusné nabubřelé povaze zažily, využívá a zneužívá ve formě těchto dokumentů, kde se tyto sebestředné narcisistní slepice ještě navíc dobrovolně zesměšňují před celým světem za mrzký peníz od Netflixu, zatímco my ostatní se bavíme nad jejich pompézní debilitou a groteskností jejich sebestředných eg a povah! Největším pobavením pak je, jak ze sebe pak tyto namyšlené blbky dělají nevinné oběti a vykreslují své partnery jako naprosté kriminálníky a sebe jako totální hodné, obětavé a naivní chudinky, kterých nám snad má být líto! Přitom jejich pompézní povaha je přímo stvořená pro dokonalou symbiózu s takovými sociopatickými psychopaty jako jsou ti jejich kriminálníci, co je jen využívají. LOL! () (menej) (viac)

Pavlínka9

Příběh o ženě, kterou dokázal oblbnout chlap, který byl vlastně závislý na hazardu..A teď je otázka, zdali byla ona jen tak "blbá" a nebo on tak "geniální". Připomínalo mi to situaci s Podvodníkem z Tinderu...Já prostě nedokážu pochopit, jak některý lidi dokážou dávat tolik peněz lidem, které znají tak krátce a uvěří jejich báchorkám...Al ejak se říká - při zamilovanosti člověk dělá hlouposti...No, tak tady to je přes 6 milionu hloupoustí...Dokument se mi moc líbil, protože ukázal něco,co nedokážu pochopit a přišlo mi to jako skvělý námět na film... ()

Arsenal83

Veganka na úteku, ja som skôr na úteku pred vegankami resp. celým veganstvom. Ale to nie je dôležité. Dokument zaujal. Prvé dve časti sú super, potom sa to už len tak vezie. V podstate už ide len o výpoveď stelesnenej tuposti. Ktorá žena ostane s mužom, čo jej tvrdí, že má nadprirodzené schopnosti, je z inej dimenzie, urobí jej psa nesmrteľným, dokáže zmeniť podobu a iné psychosračky? Len tupina. Ale ktorá mu ešte pošle milióny dolárov napriek tomu, že sa k nej správa ako k handre, čo tu vidíme priamo na nahrávkach? Tupina na n-tú. Ja už nechápem, čo za ľudia žijú na tejto planéte. A potom sa čudujme, aké sú výsledky volieb. ()