Horúčava

Claire Valensová mala ťažkú mladosť. Pri požiari spôsobenom nedbalosťou domáceho pána zahynula celá jej rodina. Vyrástla z nej bystrá a krásna žena, ktorá tvrdo pracuje na tom, aby si zabezpečila lepšiu budúcnosť. Jedného horúceho dňa sa Claire náhodne stretne s krásnou a tajomnou Evou a rýchlo medzi nimi vzplanie vášeň. Nečakane však zmizne Clairin šéf a polícia ju falošne obviní zo zločinu. Dievča zrazu zistí, že Eva nie je taká úžasná žena, za akú sa vydáva. Tým, že sa zamilovala do manželky svojho šéfa, sa zároveň zaplietla do siete jej nebezpečných intríg a zloby. Claire si uvedomí, že láska je vražednejšia ako oheň. Má oveľa väčší žiar a dokáže napáchať mnohokrát väčšiu skazu. (TV JOJ)

Saxos

Přeříznout novému šéfovi manželku, ať už vědomě nebo ne, je pěkně nebezpečné a je jedno jestli jsem chlap, ženská, pohlaví 23, nebo Německý ovčák/tomu však hrozí jen útulek/. Předpisově multikulturně i genderově vyvážená slátanina o mulatce, která se stane bílou klisnou. Samozřejmě k zisku bankovek jen trochu jiným způsobem a taky k dovršení pomsty za opečeného taťku. Propíraná lesbická vášeň nám ukáže jedny nahé záda a dvě noční košilky. Závěr: nedoporučuji. ()

Arsenal83

Kvázi lesbický thriller, ktorý spĺňa parametre ošuntelého tv filmu s hereckými výkonmi hodnými mozgovej mŕtvice. A spĺňa aj súčasné parametre: netreba kvalitu, treba diverzitu. Krásne multi-kulti, čierna s bielou a kde treba dáme aj šikmookého. Bieli muži sú takmer na 100% hovada a nakoniec aj tak víťazí sapfoidný amor hoci s dávkou rozumu. ()

Adramelech

Film je hrozná slátanina, ale dávám jednu hvězdičku za lesby, protože mě přiměl k tomu, abych se nad nimi zamyslel. Nikdy jsem žádnou stoprocentní lesbu neviděl, zatímco bisexuálek jsem viděl poměrně hodně. Dokonce ani moje oblíbená uživatelka Asia_Power, která o sobě na svém profilu píše, že je 99%ní lesba, podle některých názorů neexistuje, nýbrž je pouze něčím multiprofilem. V knihách se lze dočíst o jezinkách, polednicích, klekánicích a jiných ženských bytostech, které jsem v reálu také nikdy neviděl, ale přesto věřím v jejich existenci, ačkoli by se dalo namítnout, že to jsou jen produkty lidové imaginace, stejně jako lesby jsou produktem genderového fantazírování neomarxistů. Bez těch i oněch ženských entit by však svět byl méně poetický, takže jestli neexistují, měly by existovat. Ve filmech bývá k vidění spousta věcí, které se ve skutečném světě nevyskytují, a divák se přeci nerozčiluje, že filmoví tvůrci jsou zaostalí pověrčiví tmáři, když nám ve svých dílech sem tam prezentují nějakou tu vílu nebo mořskou pannu. ()