Z Nicka a Audrey Spitzových jsou soukromá očka na plný úvazek. Po jejich příteli se slehne zem a oni se připletou k mezinárodnímu pátrání po jeho únosci. (Netflix)

sedm.1

Murder Mystery 2 je prakticky ve všech ohledech jako přes kopírák jedničky. Takže poměrně povedený úvod, na hraně zábavnosti balancující střed a vyloženě trapný závěr. Ano, stejně jako v prvním díle, na začátku Sandler slušně hlásí, Aniston mu nenuceně přihrává, dojde k jakémusi pofidérnímu trestnému činu, no a první třetina filmu, nesoucí se ještě v docela příjemném a lehce vtipném duchu, je pryč. A začíná vyšetřování, které chvílemi baví, chvílemi nudí, postavy se nicméně začínají chovat čím dál troubovitěji, ale především zásadním způsobem ubývá fungující humor, který se postupně se vším ostatním přehoupne do závěrečné třetiny, kde se vše dosud v rámci možností fungující transformuje jen do laviny ryzí trapnosti a infantilnosti, aby to vše následně vygradovalo v grandiózně nesnesitelném a nesoudně přestřeleném finále, který si musí užít vážně jen skalní příznivec masochismu. Z toho každopádně vyplývá, že koho bavila Vražda na jachtě, bude spokojen i s Vraždou v Paříži, s čehož evidentně vycházeli i tvůrci, kteří si řekli, že když to mělo úspěch poprvé, proč by to v totožné šabloně nezabralo i podruhé, a bohužel se nezmýlili, i dvojka Murder Mystery slaví divácký úspěch, já nicméně nemohu přijít pořád na to, čím toho bylo dosaženo. I nenáročná jednohubka by totiž měla mít alespoň nějakou úroveň, kterou tu ovšem nenacházím, celé mi to přijde strašně hloupé a naivní, především ale rozhodně nezábavné, a nic na tomto mém dojmu nemění ani slušné obsazení snažících se herců. ()

Stanislaus

Druhé dobrodružství manželů Spitzových mi přišlo kvalitativně srovnatelné s jedničkou, byť musí divák brát film opět s nadhledem. Vražda v Paříži má jako její předchůdce opět optimální stopáž, místy lehce pobaví, ale i napne (zejména při jízdě dodávkou). Sandler s Aniston mi ani po tomto filmu nepřirostli k srdci, avšak ve výsledku mi nijak nevadili, zatímco Kuhoo Verma a Jodie Turner-Smith (se svou posluhovačkou) mi přišly otravné. Oddychová a těžce nenáročná jednohubka na přesně jedno zhlédnutí! ()

TheEvilTwin

Jednička byla sice naivně hloupá, ale místy aspoň zábavná. Dvojka je už jen hloupá. Nezasmál jsem se doslova ani jednou, úplně tady chybí jak klasický Sandlerovský humor, tak i klasický komediální humor, Aniston je taky nevýrazná a celý výsledek je spíš jen vychytralé těžení Netflixu ze jména předchozího dílu. Nuda, nuda, nuda. ()

Spiker01

Chápu opovržení většiny zdejších kritiků, mně nicméně tyhle Sandlerovky celkem chybí a u téhle jsem se poměrně dobře pobavil. Ano, u mnohých filmů od Netflixu často trpíme a částečně je to způsobeno přemrštěnou stopáži, dvojka Murder Mystery je však ještě dokonce o fous kratší než jednička a udržuje si tak akorát tempo, kdy jsem se nezačal nudit, což by s další půl hodinou navíc jistojistě přišlo. Více takových a více stříhání. Proto za mě tu sedmičku za večerní jednohubku musím udělit, kvalitativně srovnatelné s jedničkou. A navíc už jste to všichni viděli.. ()

Lucasion

Výborná jednohubka! Asi objektivně zase o kus za Knives Out, přesto jsem se vlastně neustále bavil. Dvojka Aniston a Sandler je k sežrání a jejich manželé Spitzovi já prostě žeru. Dvojka se nese v naprosto stejném duchu jako jednička. Pozvání na exotickou cestu, neznámý vrah/únosce a začíná kolotoč skvělých náhod, událostí a humoru. Je to přepálené a Sandlerovsky zábavné. Nenudil jsem se vlastně ani chvíli. Skvělá jednohubka, která si dělá srandu ze sebe a buď na její lákadla přistoupíte nebo ne. Tím, že miluju Sandmana, tak jednoznačně mě film bavil. Dal bych si ještě jednu Murder Mystery. Tentokrát třeba v Karibiku, nebo Japonsku. Nebo na sněhu v horách. (72 %) ()

• V prvej časti (vražda na jachte) sme sa dozvedeli, že Audrey (Jennifer Aniston) má intoleranciu laktózy. Ale keď vojdú do izby vo vile na ostrove, prvé čo urobí je, že zje syr, ktorý je na stole. (Dajman)
  • Natáčanie začalo v januári 2022 v Honolulu na Havaji a skončilo 8. apríla 2022 v Paríži vo Francúzsku. Natáčalo sa aj v Karibiku. (Arsenal83)

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (viac)