Někde mezi

• USA The In Between

Při tragické nehodě přišla o milovaného kluka. Teď ale začíná mít pocit, že od něj ze záhrobí dostává různá znamení. (Netflix)

Aljak

Podľa popisu to nevyzeralo vôbec zle, ale napokon sa senzácia nekonala a okrem peknej a nápaditej pointy to bola typická retrospektívna romantická dráma s typickou schémou Lásky. Veľkou prednosťou celého filmu boli dialógy, najmä tie intelektuálne medzi Tessou a Skylarom. Ale inak mi postava Tessy presne pripomínala Elle, ktorú Joey King stvárnila v trilógii The Kissing Booth - sebecká, nevyrovnaná a uľútostnená dievčina, ktorá si myslí, že celý svet sa točí len okolo nej. Čo sa týka toho duchárskeho rozmeru, také veci ja veru nemusím, takže ani tu ma to neohúrilo. 2* ()

Lacike

Teenage variácia na Ducha z pohľadu tej, čo prežila a bez thrilleovej podzápletky.  Mňa to bavilo od prvej chvíle. Romantická línia funguje dokonale. Chémia medzi ústredným párom je perfektná. Joey Kingová je krásna ako vždy a Kyle Allen je v pohode sympaťák. Tá nadprirodzená línia je dostatočne zaujímavá a celkovo je film vizuálne na tieto romantiky zo streamových služieb nadpriemerne natočený. Romantika, v ktorej pár neostane spolu, ale napriek tomu to má happy end. 8/10. ()

Arsenal83

Čistá melodráma, taký uplakaný Duch s troškou hystérie, pre mňa taká prehnaná teenagerská dráma. Klobúk dole, že Joey King môže stále hrať teenagerku, ale na druhej strane sa začína stále viac podobať na našu Zuzanu Šebovú, takže mi príde stále viac odpudivá. A na romantiku preto nevhodná. ()

AmunRa

Přepálené teen duchařské drama už neví co všechno nabídnout, aby rozplakalo publikum. Nestačí smrt, musí přihodit ještě traumatizovaného sirotka a nešťastnou lásku. Kyle Allen si zahrál i v podobném, ale mnohem lepším filmu Mapa dokonalých maličkostí, kde dostal větší prostor a využil ho. Joey King už je trochu přestárlá teenagerka, ale rozhodně film svým herectvím a charismatem pozvedává alespoň na průměr. ()

Heywood

Všechny filmy typu Duch, Randall a Hopkirk atd. a tento si tak trochu na něco jenom hrají. Tu láska, tu zábavné krimi.. a máme tam hledat naději či poselství, které pateticky odeznělo v konci filmu i zde. Nějak mě to minulo, navíc to téma rozvrácených rodin je obehrané a geniální umělci fotografové?  Asi to někdo posoudit umí..ale sociální sítě jsou zaplaveny génii.. Slečna Kingová není můj favorit, přesto hvězda za její výkon. Neotřelý nápad na překládání filmu z francouzštiny byl originál = hvězda. Vizuál exteriérů a hudba = půl hvězdy a tak končím na 50% a vím, že tohle si nezopakuji, protože konec byl utahaný, předvídatelný a divácky nenaplněný. ()

• Pri rozhovore hlavných hrdinov počas pikniku na brehu jazera si môžete všimnúť, že pri strihoch sa mení poloha rúk a hrnčeka a taktiež sa mení poloha oranžovej šiltovky položenej na deke. (Johnny.ARN)