Někde mezi

• USA The In Between

Při tragické nehodě přišla o milovaného kluka. Teď ale začíná mít pocit, že od něj ze záhrobí dostává různá znamení. (Netflix)

silentname

"The In Between" je v jadre neškodný romantický film s trošku ducharskými elementami. Myslím si, že má svoje dobré momentky, no funguje hlavne vďaka sympatickej Joey King. Dievča už síce má po dvadsiatke, no stále si zachováva taký ten svoj "teenage look", ktorý jej veľmi pomáha predať tieto role. A posledné roky sa na ňu vždy aj celkom teším. Kyle Allen je tiež okey a tá romanca medzi nimi funguje. Najlepší moment je pre mňa ale asi ich úvodné stretnutie v kine. Neviem si síce predstaviť, že by sa niečo také reálne mohlo odohrať, no robí to tú scénku tak príjemne sympatickú. To sa mi páčilo. Vizuálne to má tiež niekoľko zaujímavých momentov, no ku koncu to chytí trošku momentky, kedy to začne padať trošku do depky. A to nie je zrovna niečo, čo by som od filmu chcel. Má to svoje momentky, ale keď sa to začne trošku vŕtať v klišé, alebo to spraví miestami až absolútne nereálne, tak tam už môj záujem poľavoval. Radšej si asi opäť pozriem niečo ako bolo "What Dreams May Come", ktoré sa k tejto téme postavilo oveľa lepšie a dokázalo to vytvoriť aj trošku temnejší a silnejší príbeh. Tu mám pocit, že to úplne nefunguje. Ak ale máte radi romantické drámy, môže vás to osloviť. Hodnotenie: C+ ()

quokam

Jako jo, nesmysl, ale zajímavy. Film na jedné straně srazí pseudofilozofucke parapsychologicke kecy, na druhé straně se bez nich neobejde.  Nelze pohádce vyčítat kouzla, být ve srazu s realitou jsou nesmyslná, bo bez kouzel pohádka není pohádkou. Závěrečný monolog hrdinky pak už byl ok i s onou mírou edukivnatosti, která se v tomto typu filmu objevuje. Nebyla to čistě variace na Ducha, spíše kříženec Ducha s Úsměvem Mony Lisy. Pochválil bych scénář, retrospektivní vyprávění byla s rozmyslem super rozmístěna. I pro Joey King to byla vicevrstnatejsi herečka příležitost než předchozí triologie a zvládla ji bravurně. Za mne 80. ()

Heywood

Všechny filmy typu Duch, Randall a Hopkirk atd. a tento si tak trochu na něco jenom hrají. Tu láska, tu zábavné krimi.. a máme tam hledat naději či poselství, které pateticky odeznělo v konci filmu i zde. Nějak mě to minulo, navíc to téma rozvrácených rodin je obehrané a geniální umělci fotografové?  Asi to někdo posoudit umí..ale sociální sítě jsou zaplaveny génii.. Slečna Kingová není můj favorit, přesto hvězda za její výkon. Neotřelý nápad na překládání filmu z francouzštiny byl originál = hvězda. Vizuál exteriérů a hudba = půl hvězdy a tak končím na 50% a vím, že tohle si nezopakuji, protože konec byl utahaný, předvídatelný a divácky nenaplněný. ()

oveckaoa

Tessu s Skylerem přejede auto zatímco on umře ona přežije. Mezitím se s ní on snaží rozloučit ona tomu nevěří a pak tomu uvěří.  Bohužel to skáče retrospektivně tam a zase zpátky a časem se to táhne. Konec je pěkný akorát je zbytečně moc krátký a je to rychle utnuté. 60 procent převážně za ten konec jinak jsem váhal nad 40. ()

AmunRa

Přepálené teen duchařské drama už neví co všechno nabídnout, aby rozplakalo publikum. Nestačí smrt, musí přihodit ještě traumatizovaného sirotka a nešťastnou lásku. Kyle Allen si zahrál i v podobném, ale mnohem lepším filmu Mapa dokonalých maličkostí, kde dostal větší prostor a využil ho. Joey King už je trochu přestárlá teenagerka, ale rozhodně film svým herectvím a charismatem pozvedává alespoň na průměr. ()

• Pri rozhovore hlavných hrdinov počas pikniku na brehu jazera si môžete všimnúť, že pri strihoch sa mení poloha rúk a hrnčeka a taktiež sa mení poloha oranžovej šiltovky položenej na deke. (Johnny.ARN)