Batman a Superman: Bitva supersynů

• USA Batman and Superman: Battle of the Super Sons (viac)

Ach, být mladý... a mít za úkol zachránit svět! To je břímě jedenáctiletého Jonathana Kenta a jeho zdráhavého společníka Damiana Wayna v novém animovaném filmu od DC. (HBO Max)

Davies182

Koukám, že jsem se pěkně dlouho nedíval na žádný DC animák, ta animace je vážně meh. 3D se holt pomalu ale jistě začíná tlačit všude, i tam, kde mu to moc nesluší... Příběh je naštěstí obstojný a dabing se povedl. [HBOmax] ()

JohnnyD

5/10 Chlapci do 10 rokov nech si prirátajú 5 bodov navyše. Oceňujem, že to má príbeh a nie je to len tupá mlátička, ale na druhej strane tá animácia je fakt odporná. Pozerám teraz súbežne The Batman: The Animated Series a tam akože keď sa vtedy dalo vyprodukovať za rok 60 častí v super nadčasovej animácii, prečo sa mám pozerať na tento hnoj? ()

ondraondra

Vcelku jednoduchý příběh o mladých hrdinech, kteří se snaží zachránit svět. Všichni superhrdinové jsou klasicky pod nadvládou mimozemské hvězdice Starro, až na Batmanova a Supermanova syna. Jaká to náhoda. Film sice rychle utíká, ale nepřináší vůbec nic nového, tudíž nechápu moc důvod jeho existence. A ta desítky let stará animace tomu taky moc nepomáhá. 5/10. ()

oveckaoa

Letos již druhý pozměněný origin supermana. Při záchraně malého supermana se na jeho loď přisaje Starro pak se odlepí a zaútočí na Zemi mezitím Superman dospěje má dítě a sledujeme i Batmana s Robinem všechny pak napadne Starro a zůstane jen supermanův syn a Robin. Potěšil jen boj ve strážné věži s titány (kdy konečně přijde další film s nima?)    a Justice League 60 procent. ()

iXtr3m3

Neškodná teen verzia niekdajších lepších filmov od DC Animated. Animácia bola opäť iná, ako poznám, ale nemuseli sa vracať k pôvodnému stvárneniu Supermana a Batmana s "trenkami" vonku, myslel som, že sme sa už dávno posunuli ďalej. Damian bol ako vždy totálny fracek, ale Jonathan bol celkom fajn, len to bolo krátke. ()