Moje dobrodružství se Supermanem

• USA My Adventures with Superman

Clark Kent, Lois Lane a Jimmy Olsen zachraňují své město před silami, které ho chtějí zničit. (HBO Max)

sh3riff

Animace super, příběh ok .. provedení nic moc .. najednou každý druhý ňouma je silnější než superman a pořád prohrává a superman přišel o svůj "šarm" kdy a má moře lidských chyb jako například ego či arogance. ()

iXtr3m3

Slušná animácia, ktorej dojem kazili dve veci. Za prvé má Superman znovu slipy vonku a za druhé sit-comovosť, ktorá sa mi tam nepáčila a bolo to viac ako by bolo vhodné ladené pre teen publikum. Ale inak fajn postavy, dostali sme dosť záporákov, známych aj neznámych, dostali sme jeden ústredný príbeh, dostali sme peknú dávku podobnosti so Superman and Lois seriálov viď. generál Lane, aj keď iný a s inou minulosťou. Záver sa mi zdal príliš uponáhľaný, ale druhú sériu si určite nenechám ujsť. ()

dragon94

Moderní, energické, vtipné, ulítlé, roztomilé i vážné, se skvěle vybudovanými postavami a dobrým postupně se rozvíjejícím příběhem, do kterého autoři vložili docela hodně srdíčka.  Zkrátka ten nejlepší seriál se Supermanem. A už teď se nemůžu dočkat pokračování, popřípadně potencionálních spin-offů s dalšími hrdiny. 5* 90% ()