Interaktívny animovaný film, ktorý sa odkazuje na klasické animované grotesky a súčasne je moderný svojou interaktívnou formou. Príbeh kocúra Rowdyho je totiž do značnej miery v rukách diváka, ktorý musí správne zodpovedať sériu otázok, aby bola Rowdyho misia vlámania sa do múzea úspešná. V závislosti od odpovedí diváka sa potom príbeh môže odvíjať vo viacerých rozmanitých variantoch. (Rozjimatel)

zdepapepa

Téměř dokonalé. Důraz na slovo téměř, protože pokud jste jako já nevyrostli na klasických animovaných seriálech, asi tolik nedoceníte kvalitu. Ruku v ruce s typickou animací je tu i sound  design a zejména orchestrální soundtrack. Společně s Cupheadem se tak zdá, že začíná renesance tohoto žánru. Téměř ale taky proto, že zde nelze stále přeskakovat viděné scény (a pokud selžete a chcete získat všech 6 konců, nevyhnete se tomu), trochu přísné kvízování (díky bohu za 3 životy, mohl by klidně existovat i nějaký mód "nekonečno životů"), kde si člověka podá když ne šibeniční termín na odpovídání, tak fakt, že i když jednu z tria otázek zodpovíte špatně, považuje se to za selhání (hra vám i přesto dá další otázky, i když na ně technicky vzato nemá smysl odpovídat). Naštěstí otázky jsou zajímavé, zábavné a (pro našince určitě občas) trochu záludné. Negativa jsou však odváta srandovními gagy, na které člověk téměř nepotřebuje znát cizí jazyk, kterých je kupodivu hodně a pokud si to "zahrajete" jen jednou, přijdete o dost - 6 prostředí, 6 konců, variace scén a poté variace uspěl/neuspěl. Třešnička na dortu by byla, kdyby v závěrečné galerii byl jeden z obrazů profilovka uživatele na Netflixu. Těžko však říci, jestli by se to dalo naprogramovat. I takhle je to však dokonalé. Téměř. ()

StrikE94

Skvělá klasická animace i humor. Interaktivita je zde řešena formou kvízových otázek. Bohužel tento snímek není v češtině a moje úroveň angličtiny není na takové úrovni, abych s průchodem neměl problém (např. že pork pie není jídlo, jak by název mohl napovídat, jsem vážně netušil). Ačkoliv má příběh 10-15 minut, trvalo mi skoro hodinu a půl, než jsem ho dokončil. V každém interaktivním úseku máte poměrně krátký čas na zodpovězení 3 otázek ze stejného okruhu, přičemž stačí udělat jednu chybu a přijdete o život a sekvenci opakujete znova (příběh se bude odvíjet jinak, což je velké plus). Celkem máte 3 životy a pokud přijdete o všechny, jede se pěkně od začátku celého příběhu. Celkově jsem byl však mile překvapen a za zkoušku to rozhodně stojí. ()

Rozjimatel

"Krátky" animovaný film inšpirovaný klasickými animovanými groteskami, zabalený ale v modernom, mimoriadne progresívnom kabáte. Tá progresívnosť spočíva v tom, že príbeh kocúra Rowdyho je interaktívny, keďže divák má možnosť svojou bystrou reakciou ovplyvňovať priebeh jeho vlamačskej misie (správnosť jeho odpovedí na otázky rozhoduje o úspechu celej misie). Film ponúka množstvo nápaditých variácií tých istých situácií, a tak sa divák dobre baví aj pri mnohonásobnom opakovaní misie. So synom sme pri tom strávili minimálne 2 hodiny, takže preto píšem na začiatku komentára slovo "krátky" v úvodzovkách. ()

DaViD´82

Ultimátní pocta klasickým animákům ve stylu MGM. Nejde v tom nevidět Toma a Jerryho, Looney Tunes i tunu dalších nadčasových klasik. Animací, patinou, ztřeštěností, přepáleným násilím, vozembouchy, situacemi... No prostě vším. Co Brookerovo hravé vyznání lásky posouvá o krok dále je, že je interaktivní. A tak je zde v rámci jedné grotesky lehce přes půltucet situací, kdy budete muset zasáhnout, každá má cca pět zcela rozdílných variant "jak se dostat přes hlídacího psa" a každá z nich má jinou nápaditou animaci pro (ne)úspěch. A jedna každá stojí za vidění, protože se to rozhodně neliší pouze pár okénky animace, jak by jeden čekal. Aby toho snad nebylo málo, tak to není interaktivní ve stylu "rozhodni co udělat", ale formou zvídavého kvízu, který si mnohdy ztřeštěností otázek/odpovědí nezadá s tím, co za alotria se děje na obrazovce. ()