Americký gigolo

• Česko Americký gigolo (viac)

Keď Juliana Kaya po 15 rokoch väzenia zbavia obvinenia z vraždy, za ktorú ho neprávom odsúdili, snaží sa zmieriť so svojou minulosťou gigola. (SkyShowtime)

Oup

Keď nemáte s partnerkou do čoho pichnúť, tak si pustite toto. Pekná krimi/drama/romanca s podareným soundtrackom, skvelým Bernthalom a dobrou zápletkou. Každá osoba, ktorá tam má väčšiu stopáž ma svoj príbeh, je tam retrospektíva do životov za mlada. Mne sa to veľmi ľúbilo. Len treba vedieť, že je to romantický príbeh. ()

DatWylda

Velmi komplexní milostný krimi příběh s mnoha různými aspekty. Jednotlivé dílky záhady jsou velmi dobře rozdistrubovány do všech epizod tak, aby vás to udrželo při životě. Jon Bernthal odvádí parádní práci jako vždy, stejně jako všichni ostatní herci. Prostředí, ve kterém se děj odehrává je velmi cizí, ale zároveň dobře představitelné v realitě. Jediné, co mi vadilo na celém seriálu jsou ty úvodní titulky, které jsou ději samotnému tak cizí, že jsem je vždy musel proskipovat, abych se dostal do té nálady, kterou potřebuju na sledování něčeho takového :D ()

hirika

Čekala jsem od tyhle série víc. Zápletka vypadala nadějně, hudba fajn, hlavní představitel sexy. Rozvinulo se hned několik různých dějových linií, ale děj se nějak neposouval. Dialogy chabé a po chvíli mi začalo hodně vadit Bernthalovo věčné koukání do země a pořád dokola ty stejné flashbacky. Dokoukala jsem to celý, ale rozuzlení za to nestojí. Nelogické, a bez napětí, některé vlákna úplně vymizely bez vysvětlení. ()

warrenur

Napriek uchadzajucemu Bernthalovmu vykonu - nie nepodobnemu v romantickych linkach tomu z Punishera (skutocne) a i napriek tomu, ze zvysny ansambl v pohode sekundoval, ma toto spracovanie promiskuitneho a exploitacneho sveta nevtiahlo a ani nezabavilo. K zavere ma akurat v zaujati trochu udrzala kriminalna linia. Slabe. Neodporucam. Moje ocakavania boli rozhodne vyssie. 50% ()

Chrustyn

Bernthal je v pro něj atypické roli fajn, technicky je vše na nejvyšší úrovni a celkový první dojem není zlý. Jako Stominutovka by to asi fungovalo, ale film je narvaný nudnou vatou a neví jestli chce být okoukanou romantikou, drsným thrillerem nebo typickou detektivkou s křivě obviněným hrdinou. Některé jednotlivé faktory fungují, ale jako celek je to utahaný a nudný mišmaš. Což mě mrzí o to víc, že je pod tím podepsaný hollywoodský veterán Bruckenheimer. ()