Policejní informátor Malvin Ma byl zavražděn. Ještě před svou smrtí ale stihl odeslat dopis své přítelkyni slečně Wang. V dopise informuje o ilegálním obchodu s drogami. Slečna Wang se tak ocitá v ohrožení života. Drogový boss totiž rozkázal příjemce dopisu najít a nelítostně zlikvidovat. Ochránit slečnu Wang je úkol jen pro ty nejlepší. (oficiálny text distribútora)

sniper18

Je to dosť dobrá Hong Kongská akčná komédia s hviezdnym hereckým obsadením. Má celkom dobrý príbeh o skupinke nie práve najinteligentnejších, najšikovnejších a hlavne stále na ženy mysliacich mužov, ktorí spolu s policajtom Sammom Hungom bývajú v spoločnom byte, kde sa ukryjú krásna žena s kamarátom, pretože sú prenasledovaný trojicou špičkových nájomných zabijakov, ktorých hľadý trojica skvelých policajtov v zložení jackie Chan, Biao Yuen a Andy Lau. Podľa hereckého obsadenia a množstva typických prvkov vidno, že sa jedná o film z komediálnej série, ktorá na rozdiel od väčšiny filmov s Jackie Chanom nie je ani tak akčná komédia, ale skôr komédia s občasnou akciou, kde má ale Jackie Chan len menšiu úlohu. A kedže mi veľmi dobre sadol aj podobný film Víťazovia a hriešnici, tak som dosť spokojný aj s týmto filmom. Humoru tu je veľmi veľa a sprevádza celý film, pričom niekedy už zachádza aj do extrémov, dokonca má aj prvky grotesky, ale zaujal ma. Žiadnu trápnu scénu som si nevšimol, ale zábavných je celkom dosť. Zaujal ma hlavne Sammov skok na tunel v piesku alebo založenie požiaru v byte. Akcie tu až tak moc nie je, ale aspoń je výborná. Nemá až takú prepracovanú choreografiu, ale je dosť živelná a s množstvom výborných kaskadérskych kúskov. Najviac sa mi páči akcia v skladisku, kde trojica policajtov zneškodní mnohých zločincov alebo ešte záver s tromi súbojmi. A poteší aj krátky stret Samma Hunga s učiteľkou juda Michelle Yeoh na žinenke. Veľmi ma zaujala scéna s predstieraním slepoty, v takomto prevedení som ju ešte nevidel a podľa mńa je to výborný nápad. Dostal som presne to, čo som čakal, teda výbornú akciu, dobrý humor a množstvo mojich obľúbených hercov. Objektívna kvalita filmu- 75%, film sa páči mne na 77%. ()

Xmilden

Třetí díl nic moc série o partě notně úchylných kamarádů, který ještě hodlám akceptovat. Parta Lucky Star se stále snaží jakýmkoliv způsobem osahávat nebo očumovat holky a kolem tohodle se točí prakticky 2/3 filmu. Zbylý čas obstarává akce, která není vůbec špatná. Bitky jsou na poměrně vysoké úrovni. Nicméně ani tento fakt nedokáže mé hodnocení vylepšit. 35% ()

maty39

Třetí díl Lucky star dorazil do kin stejný rok jako druhý díl a tentokrát se navazuje přímo na druhý díl. Tentokrát kromě komediálních skečů dorazilo i více akce a spousta slavných herců v minirolích (Andy Lau, Michelle Yeoh). Hlavní pětice (Sammo a spol.) tentokrát dovolenkuje v Thajsku, kde zase obtěžují ženy a ošahávají vše, co se k nim dostané na délku paže. Richard Ng se tentokrát dá na woodoo, aby mohl ovládat ženy. Pětice se připlete k vraždě policejní informátora, který poslal usvědčující dopis do Hongkongu. Adresátku v Hongkongu hraje Rosamund Kwan a do jejího bytu se nastěhuje inspektorka Barbara z dvojky (Sibelle Hu) a Yuen Biao. Rosamund se nastěhuje i se spolubydlícím (John Sham z jedničky) k naší hlavní pětici do bytu. To spustí sérii událostí, které mají vést k osahávání a okukování Rosamund Kwan.  Kladem třetího dílu jsou především akční scény. V první bitce ve skladišti vyniknou Jackie a Yuen. Rolí záporáků se ujali Yasuaki Kurata a Richard Norton a to se rozhodně vyplatilo. Jackie se utká v půlce s Richardem Nortonem, ale závěrečné zúčtování s nimi je necháno hlavně na Sammovi. Bitky mají vynikající choreografii, jsou dynamické a je vidět, že Sammo, Yuen a Jackie chtěli předvést to nejlepší na závěr. Mise splněna. Sérii po Sammovi převzal Eric Tsang a pokračování už jsou jen komedie s minimem, nebo žádnou akcí. ()

Lacike

Druhy diel tejto serie mal tak velky uspech, ze v tom istom roku natocili a stihli uviest do kin aj trojku. Co sa muselo na niecom podpisat a v tomto pripade na zapletke. Tie sice nikdy neboli silnou strankou tejto serie, ale tentoraz to pôsobi jak nesurody sled rôznych scen, ktore ak by ste poprehadzovali, tak sa nic nestane. Mame tu dve linie, ktore sa neustale striedaju az sa pretnu vo finale. V jednej sledujeme ustrednu päticu pubertiacky sa spravajucich chlapov ako sa stale snazia zbalit alebo aspon osahat nejaku babu. V druhej sa Jackie Chan so svojimi partakmi Andy Lauom a Yuen Biaom neustale pobiju s nejakym nahodnym zloduchom. O nejaky vyvoj pribehu tu nejde. Hlavna pätica sa znova mierne obmenila. Elegan Charlie Chin sa tu objavi len na zaciatku a potom odovzda pochoden Miu Kiu Waiovi. Tentokrat mi uz tie pubertalne vtipny vôbec nepripadali vtipne. Stale sa opakuju rovnake situacie ako minule len s minimalnymi obmenami. Dokonca ani snaha Richarda Nga, ktory tentokrat skusa ovladat zeny pomocou voodoo ma nerozosmiala. Dalsi môj oblubenec John Sham, ktory sa vratil do serie v inej ulohe mi dokonca pripadal neznesitelny. Takze zachranou su len bitky, ktore povazujem za najkvalitnejsie v celej serii. Na prvu si ale pockame pol hodinu a dokopy su tu len 4. Okrem skveleho finale stoji za zmienku hlavne bitka v skladisku v ktorej Jackie, Andy a Yuen zmlatia mnoho protivnikov medzi ktorymi je aj Dick Wei, takze nebude nudza o dalsi skvely jeho duel s Jackiem. V HD rozliseni si divak vsimne, ze sa to deje s neustalou pomocou legendarneho kaskadera Chin Kar Loka, ktory viditelne zaskakuje v najnarocnejsich scenach prakticky za kazdeho vratane Jackieho. Akonahle vidite, ze niekto predvadza neuveritelny skok alebo tvrdy pad z velkej vysky, tak je to Chin Kar Lok. Hlavnych troch zaporakov, najomnych zabijakov, stvarnili Richard Norton, Chung Fat a Yasuaki Kurata, takze znaly divak sa uz od zaciatku môze tesit na finale plne bitiek, ktore nastastie nesklame. Yuen Bia ma bohuzial znova najmenej priestoru ale Chungovi da pekne zabrat. Jackie sa vraj behom natacania zranil, takze je tiez trochu upozadeny a prehra v bitke jak s Nortonom tak Kuratom, ktorych musi nakonic poriadne nakopat az Sammo. A snazi sa poriadne. Dokonca predvedie aj nejake salta aj ked ho uz jeho vaha ocividne limituje, takze to dopadne len tak tak. Najviac ma bavil jeho suboj s Nortonom a jeho legendarnou hlaskou: Pain? Okrem bitik film este zaujme obrovskym mnozstvom cameo vystupov. Kto to nestihol behom filmu, tak v uplne poslednej scene sa objavi prakticky kazdy, kto v tej dobe nieco v HK filmoch nieco znamenal. A nie nehladajte tu Chowa, Jeta alebo Donnieho. Ti este na svoj prielom len cakali. Takze celkovo je tento diel prinajlepsom len priemerny a oplati sa vidiet len kvôli bitkam. Tato seria je na tom ako seria Policajna akademia. Prvotne skvele gagy sa s kazdym dalsim dielom stavali obohratejsie a hlavne herecke jadro sa postupne zacalo rozpadat. Toto je posledny diel v ktorom sa objavili vsetci pôvodny herci. 5/10. () (menej) (viac)

Vecko99

Film bych rozděli do dvou rovin. Co se týče akční stránky, tak souboje jsou zmáknuté dobře, což vzhledem ke skvělému castingu je samozřejmostí, ale komediální rovina u tohoto filmu mě moc nebavila, i když pár dobrých momentů tam také je. Chan a ani Yuen tu tentokrát nemají tolik prostoru, takže u mě jen za tři. ()