Nový pár a jejich rodiny řeší lásku v moderní době, střety odlišných kultur, očekávání ze strany společnosti i generační rozdíly. (Netflix)

Spiker01

V první půl hodině jsem měl přesně takové pocity, jako tu píše většina lidí. Ovšem postupem času mi ta progresivní a tolik nucená západní slupka přestala vadit a hrozně mě bavil hlavní příběh, kde po letech zas jednou válí Eddie Murphy (a David Duchovny se jen veze). You People neuvěřitelně vypovídá o americké společnosti roku 2022 a stane se reliktem této doby. ()

SirGawain

Ty rasisticky fasoidni recenze starejch pupkatejch paprdu v tilkach me skoro nutej opustit csfd. Co jste to proboha za lidi? Za me vlastne nadprumerna romanticka komedie snazici se presvedcit lidi, aby nebyli takovy konzervativni mamlasove, jako autori tech prvnich par recenzi, co jsem si tu precetl. Hodnotte film, ne neci svetonazor. ()

silentname

Myslím si, že s "You People" trošku Kenya Barris pichol do osieho hniezda. Nie je zrovna autorom najlepších scenárov (pričom "Cheaper By The Dozen" bolo asi to najhoršie), no myslím si, že v rámci toho čo chce film adresovať funguje fajn. Film podľa mňa dobre ukazuje, že všetci sme ľudia a v podstate môžeme stáť na dvoch stranách extrému. Kde niekto bude príliš zatvrdený v tom, že svet je jedine plný rasizmu, alebo človek, ktorého si skutočne človek predstaví pod pojmom "slniečkar". A ako sa ukáže... oba extrémy nie sú dobré, lebo to reálne môže spôsobiť hotovú pohromu a hlavne ľudia, ktorí si rozumejú a majú sa radi odrazu budú stáť pred obrovským problémom, ktorý ich môže posunúť niekam úplne inam než si vôbec predstavovali. Takže myslím si, že v tomto smere film chce povedať dobrú myšlienku a celkom mu to ide. Problém je pre mňa iba ten, že film dokopy nie je iný od všetkých ostatných romantických komédií čo sa týka tempa, alebo nejakých príbehových zvratov. Viete odhadnúť čo sa stane, ako k tomu dôjde a aj aký bude výsledný zvrat. Pretože toto všetko poznáme z americkej filmovej tvorby už tak dobre, že to nemusí pripomínať absolútne nikto. Ale myslím si, že za jedno pozretie to v mojom prípade stálo. Nie je to niečo, k čomu by som sa vracal alebo vnímal ako komediálne zlato, no fungovať to fungovalo. Akurát som zhodnotil, že keby si rolu Eddieho Murphy vzal Snoop Dogg, bolo by to asi výstižnejšie. Hodnotenie: B- ()

grogodil

Za mňa je toto chybne otagovaný film, pretože aby som niečo zaradil do komédie, musel by som sa aspoň raz zasmiať a nemať znudenejší výraz z účasti na tomto, než vyslovene otrávene sa tváriaci Duchovny. Toto je len zakomplexovaný, ukrivdený, ubulený kúsok, ktorý z vysoka kašle na nejakú chémiu a romantiku medzi postavami a zabíja a sabotuje si každú jednu scénu tou až kŕčovitou snahou napchať všade, aj do tej najnevinnejšie rozbehnutej konverzácie, nejaký sociálny, kultúrny, rasový, či náboženský komentár. Poväčšinou však zúfalo nútene, ťažkopádne a nevtipne. ()

rublik05 odpad!

Zpočátku jsem si myslel, že se bude jednat o obyčejnou příjemnou romantickou komedii, která bude těžit primárně z vtipů a situačního humoru. Navíc jsem byl moc zvědavý na Jonaha Hilla a Eddieho Murphyho. Velké překvapení nastalo v momentě, kdy mi začalo být tak nějak jasné, v jakém duchu se snímek po celou svou dvouhodinovou stopáž ponese. Jen a pouze rasismus naruby, pochopitelně ten povolený, ten co se smí a je správný. Pěkně to shrnuli například uživatel Arsenal83 nebo grogodil, s jejichž názory se plně ztotožňuji. Mimo tuhle nechutnou propagandu snímek nabízí jen tuctový děj, průměrné zpracování, nezáživné a především hloupé dialogy a těžce uspávací tempo. Humor zde zcela absentuje, veškeré snahy o něj působí nuceně a nepřirozeně, lidově řečeno jak pěst na oko. Z jiného těsta je typickým produktem dnešní hyperkorektní doby. Netflix se zase předvedl v celé své kráse. Velká škoda, že se ke zhlédnutí tohoto „díla“ neodhodlal pan Vikta. Jeho upřímný názor by mě opravdu zajímal. 0/10. ()

Eddie Murphy hvězdou nového Růžového pantera?

Eddie Murphy hvězdou nového Růžového pantera?

18.05.2023

Před časem jsme zde psali zprávu o tom, že studio MGM nyní spadající pod Amazon pracuje na rebootu několika svých slavných značek. Patří mezi ně i Růžový panter, a právě tento projekt se nyní začíná… (viac)

Eddie Murphy by rád natočil pátého Shreka

Eddie Murphy by rád natočil pátého Shreka

29.01.2023

Slavný herec a komik Eddie Murphy nedávno dostal na Zlatých glóbech cenu za celoživotní přínos kinematografii, na Netflix nyní dorazila jeho nová komedie You People a letos se taky konečně dočkáme… (viac)