Skupina rebelantských poldů se rozhodne zničit místní podsvětí. Když získají informaci, že na cestě je obrovská zásilka výbušnin, přichází jejich chvíle. Plán je připraven a tak může začít akce plná napětí a drsného bojového umění, ve které jde o život. (oficiálny text distribútora)

JASON_X

Někdo ujíždí na fetu, někdo na chlastu, jiný třeba na Jéžíšovi, no a já ujíždím na takovýchhle filmech. A ani se mi teď nějak nechce plýtvat energií, abych vysvětloval proč. Naivní, komerční, východoasijský popkulturní filmový kýč je prostě jedním z mých nejoblíbenějších filmových žánrů a hotovo. Úplně živě si umím představit ty mraky hongkongských náctek, které mají zdi svých pokojíčků polepené plakáty s hlavními chlapeckými hrdiny Gen-X Cops, jsou členky jejich fanklubů a chodí ječet a pištět na jejich všemožná veřejná vystoupení. Tahle vize mě jaksi perverzně fascinuje... A k filmu? No co by - mile lobotomizovaný děj, kluci jako cumel, roztomilé holky, skvělá akce, skvělý song u závěrečných titulků... a možná přijde i Jackie Chan. ()

lennyd

Po všech těch Jet Li, Jackie Chanech a podobných je vidět, že Hong Kong, Čina atd nemají jen je, ale kung-fu (bo karate či co tam předvádí), tam umí takřka kdokoliv. Včetně 3 flákačů a jedné flákačky. Resp. mladých studentů policejní školy. Vyhozených. Zkrátka - nic co by jsme neviděli v tisíci jiných filmech. Potěší miniaturní rolička Jackie Chana (asi 10 sekund, dvě věty :) ()

matestlust

Pro mě celkem zklamání.Projednou jsem se řídil nabušeným bukletem a přítomností jackieho Chana jak e filmu tak i v jeho přípravách.Pravda je taková,že jisté kvality film rozhodně má,ale zároven má v sobě plno hluchých míst,které někdy převelice nudí.Soubojů zde rozhodně není tolik,jak jsem puvodně čekal.Jackieho pár minut ke konci snímku mě také nepobavilo tak,jak se zřejmě předpokládá.Zde se prostě jedná o další tuctový akční sníměk,kterých je ve světě moc. ()

molotov

Přestože se rozhodně nejedná o absolutní špčku v akčním žánru, tak za shlédnutí rozhodně stojí. Nenudí, odsejpá, choreografie soubojů je celkem zdařilá, občas jsem zasmál (na místech, kde to režisér zamýšlel:), místy jsou tu i náznaky něčeho hlubšího (postava tragického gangstera, kterého všichni mají za pitomce a on se všem snaží dokázat, že jím není), ale v hlavní řadě se jedná zábavný akční oddychový filmek. S bonusem na závěr v podobě vtipného camea Jackieho Chana. ()