Becky (Erin Doherty), která stále žije s matkou a pracuje jako brigádnice, se srovnává s dokonalými životy na Instagramu a nutkavě se vrací k jednomu účtu: Chloe (Poppy Gilbert). Becky obsedantně sleduje její zdánlivě bezchybný život prostřednictvím sociálních sítí. Když však Chloe náhle zemře, Becky potřebuje zjistit jak a proč, a to ji vede k tomu, že přijme novou identitu a naplánuje „náhodné“ setkání s Chloeinou nejlepší kamarádkou Livií (Pippa Bennett-Warner), a tak se infiltruje se do skupiny Chloeiných blízkých přátel. Prostřednictvím svého alter ega Sashy se Becky stává silnou hrdinkou, populárním „někým“ s životem a vztahy, které jsou mnohem více vzrušující a návykové než život „nikoho“ – Becky. Přetvářka se však brzy začne stírat s realitou a Becky hrozí, že ve hře, kterou hraje, ztratí sama sebe. (tribican)

tribican

"Everyone I've ever known might be pretending to be somebody else." Seriál je natočený trochu podivně a herci jsou mi nesympatičtí. Scénář je přesto velmi dobrý, čekal jsem větší pohodu, ale je to silné psycho. Délka je tak akorát, přesto vás neustále při sledování matou lži a falešné (?) představy Becky. Za hudbu a závěr dávám čtvrtou hvězdičku, poslední díl je velmi napínavý :) 70 % ()

smithee

Pokud chcete šest hodin fandit hlavní postavě, která je morální žumpou a patologickou lhářkou, směle do toho. Mně se takoví lidé hnusí, obzvláště když se nedočkají spravedlivého konce. Alice Seabright musí mít asi těžký život, když má potřebu něco takového natáčet. ()

M.i.k.e

jestli je na Chloe třeba něco ocenit, pak je to snaha reflektovat současné a dost aktuální téma týkající se nahlížení do životů jiných lidí prostřednictvím sociálních sítí a snění o jejich bezoblačném životě (jakkoliv to velmi často není pravda). Becky má přesně tenhle problém a když její internetová hrdinka náhle zemře, nenapadne jí nic lepšího, než si vymyslet falešnou identitu a vetřít se do života pozůstalých, což sebou samozřejmě přináší různá úskalí. Osobně se mi hlavní motiv dost líbí a je docela škoda, že ho tvůrci nedokázali víc chytit za koule. Becky sice lže jako když tiskne, ale nemá to pro ní nijak extra dramatické následky (rozhodně ne takové jaké by se nabízely) a celý seriál je natočen tak zvláštně, že chvílemi je dost zdlouhavý a chvílemi zase poměrně matoucí a nejednou sem byl vedle jak ta jedle a nebylo mi vůbec jasné co je sen, co realita a co představa hlavní postavy...60% ()