Mladý tygr

• Hongkong Nu jing cha (viac)

Banda gangsterů pronásleduje dívku. Ta naskočí do taxíku, kde však umírá. Zločinci podezřívají taxikáře, že sní byl spolčený. Nevěří mu ale ani policie - kromě mladé inspektorky. Čínská mafie je oběma v patách. (oficiálny text distribútora)

sniper18

Je to dosť slabý film s Jackie Chanom a je to aj to najslabšie, v čom som ho videl. Má iba priemerný príbeh o jednom drsnom gangu, ktorý kvôli získaniu peńaženky jednej mŕtvej ženy začne ohrozovať taxikára, ktorý ju ako posledný videl živú. Spracovanie príbehu na tom tiež nie je najlepšie, pretože film aj napriek veľmi krátkej dĺžke nudí. Akcie tu nie je málo, ale v tomto filme to ani nie je kladom, pretože je presne taká ako aj zvyšok filmu, teda úplne nezaujímavá. Jackie Chan tu ani nemá hlavnú úlohu, predstavuje tu len jedného gangstera, ale beriem to radšej ako plus, pretože si aspoń až tak nepokazil reputáciu. Ale aj tak hlavným záporom tohto filmu je katastrofálna kamera, ktorá je často až moc blízko hercom, je tu zrezaný obraz a podobne. Tento film sa vôbec nedá odporúčať, pozrel som si ho iba kvôli doplneniu zbierky v rámci Jackieho Chana a videl som ho aj naposledy. Objektívna kvalita filmu- 20%, film sa páči mne na 33%. ()

Tuxedo odpad!

I když opomenu příšerné provedení DVD společnosti InterDomino (vhskový ořízlý obraz, absence titulků, amatérský dabing), pořád mi zůstane jen film s nijakým příběhem, amatérskými hereckými výkony, zbytečnými flashbacky a jedním opravdu trapným kazáním o tom, že časopisy a filmy dělají z mládeže zločince. Pro fanoušky Jackieho Chana: Jackie tu zastává vedlejší roli gangstera, tudíž se ve filmu příliš nevyskytuje a nepředvede téměř nic ze svého pověstného umění (tady spíše rány schytává než rozdává). ()

Rominator

Jackie Chan v tomto snímku hraje malou roli člena gangu s velkým mateřským znaménkem na tváři. V závěrečném souboji dostane trochu prostoru, ale v jeho filmografii nejde o nic zásadního. Kámenem úrazu toho snímku je mělký příběh a hodně špatná kamera. Viděl jsem verzi, která měla 71 minut (existuje i 90 min verze, ale tady by asi k lepšímu dojmu nepomohla). ()

TO

Mladý Tygr (režie: Hdeng Tsu) – Jeden z těch předpotopních filmů Jackieho Chana, hraje zápornou roli, člena gangu s obrovským mateřským znaménkem na tváři, který pronásleduje dívku kvůli peněžence, dívka zemře v taxíku a portmonku pak gangsteři chtějí po taxikářovi, tomu v boji s gangem pomůže policistka, sestra zavražděné. Rychlé tempo, dost mlátiček a krátká stopáž (71min), já se bavil dobře, ale tuším, že nejeden divák odkojen současnou americkou produkcí, bude po zakoupení DVD (s českým dabingem od 2. 4. 07 k dostání na novinových stáncích) prachbídným sezřením filmu nejspíš silně odpuzen. ()

Tamten

Slabý děj, špatná kamera, nerealistické chování postav (hlavně co se dialogů týče) a Jackie Chan jako vedlejší záporná postava. K tomu přidejte souboje, které vypadají jako špatně zaranžované pouliční rvačky (když už se někde objeví rozumná technika, tak si ji téměř ani nevšimnete) a nezbyde mnoho důvodů, proč se na film dívat. ()

• Jackie Chan bol v tejto snímke predovšetkým koordinátorom bojových scén a mal na starosti kaskadérov. (Peter-1307)
  • Verzia pre video mala dĺžku len 71 minút oproti pôvodnej 1,5 hodinovej. (Peter-1307)