Catwoman (Elizabeth Gillies) chce ukrást drahocenný šperk. To ji ale staví přímo do hledáčku jak mocného konsorcia padouchů, Interpolu, tak i Batwoman (Stephanie Beatriz). (JasonCZ)

ondraondra

Asi ani nemá cenu psát, že je tenhle film nudný a nezajímavý. To určitě všem došlo hned po zhlédnutí traileru. Hlavní hrdinky nejsou úplně marné, ale tvůrci asi zapomněli, že dobrého hrdinu dělá dobrý záporák. Těch je tu bohužel hned několik a všichni stojí tak trochu za hovno. Je to zapomenutíhodný film, který fakt nechcete vidět. A já nemám na práci nic lepšího, než ho recenzovat. Ach jo. 4/10. ()

oveckaoa

Catwoman bojuje proti Leviathanu a jednou jim ukradne nějaký šperk ten šperk je, ale označený nějakýma vojákama , kterým pomáhá Batwoman ti jí navrhnou, že pokud jim proti Leviathana pomůžou zruší všechny obvinění proti ní. Je to takový lepší průměr 60 procent ()

Knowho

Docela fajn DC animák. Zprvu jsem se bál toho anime stylu, ale ten nakonec ujde. Příběh je velmi lehce nadprůměrný, a je to fajn, tak na jedno puštění. Ale DC umí daleko lepší animáky. 7/10 ()

Sunny.69

Za mě super, má to hodně "anime vibe". Supr bitky, celým filmem provází nekustečně skvělej soundtrack, kterej by byl na samotný pětihvězdový hodnocení. A taky je to trochu GRLPWR movie! Hrdinové i padouši jsou holky! ()