Fei-hung Wong (Jackie Chan) sa jedného dňa neplánovane zapletie do bitky medzi cudzincami vyvážajúcimi starodávne čínske artefakty a lojalistami, ktorí nechcú aby čo i len jeden zo vzácnych kúskov opustil krajinu. Na prvý pohľad neškodný Fei-hung sa pred časom naučil bojový štýl tzv. opitého boxovania, ktorý z neho robí naozaj nebezpečného protivníka! Nanešťastie jeho otec Kei-ying (Lung Ti) je radikálne proti tomu, aby používal akýkoľvek násilie... A tak musí po celý čas vlastne Fei-hung bojovať „na dvoch frontoch“ - nielen so záhadnými cudzincami, ale aj s otcovým odporom k bojovému umeniu! (TV Markíza)

gogo76

Pokračovanie Drunken mastera je trochu iný ako jeho predchodca, ale sadol mi podstatne lepšie. Je akčnejší, humor sa mi zdal účinnejší a je ho o čosi viac. Film nepôsobí tak zastarale ako jeho predchodca , je podstatne svižnejší a filmovejší. Celkovo vydarené pokračovanie s výbornými bojovými scénami, presne také aké od J. Chana očakávate. Nenáročný, skvelý oddychový film. 80%. ()

genetique

Ďalší príklad a dôkaz toho, prečo mal Jackie ostať verný ázijskej produkcii. Príbeh celkom podarený, zápletka je na moje prekvapenie dokonca celkom slušne premyslená. Ešte som nevidel dokonalejšie synchronizáciu bojových scén. Jednoducho skvelá zábavná akcia s extrapružným Jackiem. 90%. ()

campix

Bohužel mě to nezaujalo. Storyline je hodně základní a nezajímavá a celý film stojí hlavně na Jackie Chanovi a akční choreografii. Jackie je herecky samozřejmě slabší, ale když se jde do akce, tak jdou všechny výtky stranou. Mně to ale nestačí a chtěl bych vlastně trochu víc. Pouze výborná choreografie akčních scén nenahradí ostatní aspekty filmu. ()

predators

Rychlejší, svižnější, nápaditější, chytlavější a hlavně Jackienovější:-) J. Chan na sobě zapracoval a dovedl souboje snad k dokonalosti, ikdyž někdy to s tím pitím možná přehání :-) Začíná nás i trochu víc bavit svým originálním způsobem a dává tak příběhu lepší šťávu. Dle mého názoru jde o jeho nejlepší kung-fu film...95% ()

vyfuk

Legenda o v celku oblíbeném filmu, který je ale za mě suchý jako podzimní listí. Příběh o tom, jak někdo se dejme tomu napije flašky a je z něj mistr boje, který ale bojuje proti divnému dědovi z vlaku? Vlastnímu otci? Bílému muži? Zlým neopilým Číňanům? Nehodlám neodborně pitvat účel filmu, ale faktem zůstává, že motivace hlavního hrdiny mi přijde nulová, zábavnost někde uprostřed a význam filmu je někde za Velkou čínskou zdí. Hodně slabý zážitek na takový kult a nebo i na ono hodnocení. Hned mě napadnou třeba tři filmy s Jackie Chanem, které byly mnohem zajímavější a zábavnější než tyto. A to hlavně i po tvůrčí stránce vypracování děje a scénáře. Plus k tomu až někdy divná teatrálnost, která i tu divadelní strká do kapsy. ()

• Jackie Chan (Wong Fei-hung) se musel po žhavém uhlí projít dvakrát. První pokus podle něj neměl ten správný rytmus. (Raztubyl)
  • Závěrečná sedmiminutová bojová scéna zabrala téměř čtyři měsíce natáčení. Jackie Chan (Wong Fei-hung) prohlásil, že za jeden natáčecí den obvykle vzniknou tři sekundy použitelných záběrů. (Raztubyl)
  • Režisér Chia-Liang Liu (Fu Wen-Chi) a Jackie Chan (Wong Fei-hung) se během natáčení neshodli na bojovém stylu, který měl být ve filmu použit. Režisér chtěl realističtější styl "Huen-Gar", zatímco Chan měl pocit, že fanoušci budou chtít více "opilého stylu". Chia-Liang Liu nakonec z projektu odstoupil a závěrečnou bojovou scénu režíroval sám Chan. (Raztubyl)