Citadel - Season 1 (2023) (séria)

Řekni jí všechno (S01E04)

(epizóda)
  • USA Tell Her Everything

Po šokujícím odhalení bývalé identity Abby, se dozvídáme o vzájemném propletení Masona, Nadi a Celeste a tehdejším děsivém rozhodnutí, které ovlivňuje i současnost. Mezitím Naďa a Kyle přistanou v marockém objektu Mantikory, kde riskují životy aby zachránili bývalého kolegu – špióna. Radost ze záchrany ale netrvá dlouho. Jsou totiž konfrontováni se závažným obviněním. (Prime Video)

oldy

Až moc chaotické. Zase nam serial ukazuje co se dělo v minulosti(cca 10let zpět) a ještě si to tam rozpočíta na dny.  A opět se cestuje až moc často po světě :D  I celkově je to nic moc. Snad se to zlepši. ()

honajz

Většinu stopáže tvoří reminiscence, jak co bylo a kdo co podělal a kdo je, nebo není krtek, dokonce se seznámíme s novou postavou, abychom ji následně hned opustili, ale všechno jen proto, že se zopakuje to, co už víme. Naprosto zbytečný díl a úvodní akce v tajné základně v Maroku také nic moc. Jestli se osudy těch postav nějak zajímavě, ústrojně a uvěřitelně nakonec nepropojí, bude to pěkná blbost. ()

Lenka.Vilka

No tak tohle jsem nečekala. Že se na konci dílu začnu smát, když mi dojde, co jsem to těch 40 minut sledovala. Ale jo, bylo to fajn. Asi to nebude oblíbená epizoda toho, kdo nemá rád upozadění děje na úkor budování příběhu. Protože z těch 40 minut jsme 39 minut v minulosti. ()

BarryLyndon

Schválně nepíšu s01, protože tohle prostě druhou řadu nedostane, ani žádný spin-off. Rusoovci jsou lůzři všech lůzrů.   Na úvodní 3 díly jsem byl smířlivý, ale tento díl byl prostě průser za 60 milionů. Nestalo se tam vůbec nic. Nejvíc zbytečný díl čehokoliv co jsem poslední dobou viděl.  Já prostě věřím, že kdyby Zdeněk Troška dostal 60mega USD připadajících na tento díl, tak natočí něco řádově zábavnějšího. Děsivý jsou i ty technický chyby a amatérismus. Třeba ten zamlžený filtr při flashbacích :D, to máme rok 97 a seriál Brutální Nikita? Ne že tohle napsala umělá inteligence, ona by to napsala líp. ()