Kyle a Bernard se vydávají do New Yorku aby ukradli Kufřík X (původně patřící Citadele) ze základny Mantikory, než bude moc pozdě. Později se Kyle dozví, že někdo blízký z jeho minulosti je stále na živu, a rozhodne riskovat vše, aby ho našel. (Prime Video)

warrenur

Druhy diel mi potvrdil, ze v stupiditach a zbesilej neprehladnej akcii, mizernom scenari a neutentickosti mdlych charakterov to tvorcovia naozaj myslia vazne a nemienia sa ich vzdat. To vsak znamena, ze s tymto nepodarkom nemienim stracat cas, ked je vonku tolko kvalitnej tvorby. Neodporucam. End and out. 30% ()

oldy

Zatím pořád dobrý průměr. Akorat se mi nelibila scenka : Zaporaka bodnou nožem do zad celkem hluboko a on pořád v klidu bojuje. Oni toho všichni vydrži docela dost :D Ale aspon to rychle utika. ()

Lenka.Vilka

Jo, potvrzení dorazilo  :D  Možná proto je strašně fajn, že první dva díly jsou venku současně. Protože se nemůžu zbavit dojmu, že rozdělení prvního a druhého dílu bylo z jediného důvodu: aby to tajemství s pamětí působilo trochu víc jako šokující. Dohromady to totiž působí jako střih na efekt. Protože skutečná zábava začne až od třetí dílu. Když teď alespoň jeden z nich ví, co bylo předtím. 4,5/5. ()

honajz

Co deset minut musí být nějaký souboj, i kdyby to logiku nedávalo, a vztahy mezi postavami jsou jedno klišé za druhým, o logice jednání a motivací postav raději nepřemýšlet. Ale uteče to rychle a ty akční scény jsou aspoň slušně natočené. ()