Úspěšný právník a věčný sukničkář Jackie Lung (Jackie Chan) je pověřen případem, kdy obhajuje majitele továrny, která zřejmě znečišťuje jezero slečny Yehové. S pomocí svých přátel se Jackie chce dozvědět víc o žalobkyni i o její krásné sestřenici Nancy. Ani neví jak, a najednou je do Nancy bláznivě zamilovaný, snaží se pomoci její sestřenici a po krku mu jdou kumpáni majitele továrny, protože se dostal až příliš blízko k odhalení tajemství, čím se vlastně továrna zabývá. (oficiálny text distribútora)

3DD!3

Ty bitky jsou fantastické, sice nejsou tak hravé jako v pozdějších Jackieho počinech, ale jsou o to surovější. Romantická právnická linie působí jako parodie na červenou knihovnu a jeho propojení s případem továrny na kokain je hodně bizarní. Působí napsaná hodně narychlo, aby se borci mohli zase někde porvat. Milujete mě? Nezapomeňte jste pod přísahou. 😃 ()

TERRORDROME

Klasická hongkongská prča s Jackiem, Sammom a Biaom. Niečo podobné ako Pojazdná Kantýna ale toto má viac akcie a lepší humor čo sú dva najdôležitejšie faktory. Jackie ako slizký odrbávačský právnik (samozrejme s dobrým srdcom ), Sammo ako podvodník bez prachov ( taktiež s dobrým srdcom ) a Biao ako vyšinutý paranoik ( bez dobrého srdca ). Je zábavné keď sa tí traja priateľsky mlátia hlava nehlava až sú na sračky a Jackie potom udivuje svoju návštevu keď sa mu záhadne zjavujú modriny a rozbitá huba. No, všetko neprekvapivo speje k záverečnej bitke pri ktorej sa prítomný búchači snažia zistiť čo vydrží ľudské telo než sa rozláme na maličké kúsky. Vrcholom je druhé kolo zápasu Jackie vs Benny Urquidez a opäť to sttojí za to. Podarený je aj vyziabnutý záporák s obrovskou cigarou, hlavne na konci je zábavný. Pre mňa určite podarená kravinka. ()

pekas

Drtivou většinu Jackieho filmů beru jako béčkovou oddechovku. Ale tenhle je jedním z těch lepších v jeho tvorbě, za který se mu nestydím dát pět hvězd. Určitě na to má vliv jejich trojka opět pohromadě (zvlášť Sammo Hunga mám velice rád od Zóny smrti). Pak taky slušný scénář a výprava - prostě už se od dřevních dob naučili, jak dobře své umění prodat a nezabít ho špatnou kamerou, lokacemi atd. A některé pády na zábradlí a jiné hrany jsou už mimo chápání, jak to ve zdraví mohli aktéři přežít. Navíc když se ti tři přátelé mlátí mezi sebou, je to zábava. Jo, tehle na pětku má, rozhodně! ()

haj

Třetí a zatím poslední film tří "bratrů", ve kterém mají hlavní roli (po Wheels on Meals a Project A) a po kterém se každý vydal vlastní cestou. Je to taky jediný film, kde je máme možnost vidět bojovat spolu. Jednoho ze záporáků si zahrál vynikající Benny "The Jet" Urquidez, jehož boje s Jackiem patří vždycky mezi nejlepší. Zkrátka další skvělý film. ()

malylada

Na akční béčko povedená zápletka o právníkovi, jeho kumpánech, kteří se snaží intriky zkompromitovat proti stranu. Celé se to zamotá a vznikají romantické zápletky mezi hlavními postavami, které překvapivě fungují. Já osobně musím kvitovat, že tentokrát se tvůrci vyhnuli trapnému humoru a veškeré vtipné momenty s situacích, jako například večere u právníka jsou povedené. Některá místa jsou zbytečně hluchá, ale nad tím dokážu mávnout rukou, neboť akční scény jsou absolutní TOP. Chanovi sekundují fantastičtí herci a Kam-Bo se svým břichem není pozadu. Bitky na parníku a závěr v továrně je brutální a bez typických humorných grimas s Jackiem, jak jsme zvyklí. Nad některými kousky zůstává rozum stát a vyvolávalo to ve mě úžas, jako když jsem poprvé shlédl Onk Bek. Jeden z nejpovedenějších kousků s Jackiem, jaké jsem za poslední dobu viděl......8/10 ()

• Ve filmu se odehrává scéna v restauraci, kde chce právník Jackie (Jackie Chan) odškodnit ženu svého klienta, posléze tam dorazí i klientovi „muži“ a ženu napadnou, dojde na souboj, do kterého se zapojí i Jackie. Zajímavé je, že úplně stejná scéna a dokonce i ve stejném prostředí na stejném místě se odehrává ve filmu Touch a Go (1991), kde hlavní roli ztvárnil Sammo Hung (který hraje i zde), jen s menšími změnámi – dojde na napadení ženy, souboj, ovšem Sammo není ten, kdo se pere. (gein)
  • Jackie Chan soutěžil v roce 1989 o hongkongskou filmovou cenu za nejlepší akční choreografii. (Terva)