blueskin

Z tohoto filmu pochází moje nejoblíbenější erotická scéna: dva milenci uvíznou ve výtahu ve výškové budově a protože muž trpí klaustrofobií, začne ho dívka utěšovat a skončí to vášnivým milováním. Mezitím sledujeme v prostřizích různé lidi, kteří se kvůli zaseknutému výtahu nemůžou dostat z budovy a korunu tomu nasadí jeptišky, které dole na chodníku čekají na svou uvnitř uvázlou kolegyni. Ty si špatně vyloží její volání o pomoc a zavolají policii, kterou následují televizní štáby, armáda a nakonec se na ulici strhne nefalšovaný jihoamerický karneval, jehož finále v podobě pestrobarevného ohňostroje je synchronizované s orgasmem obou milenců :o) ()

Iggy

Celkem průměrný snímek. Zajímavé nápady, jejichž provedení na mne však působilo příliš uměle. Pointy se daly snadno předpokládat, čímž ztratily většinu ze své působivosti. Druhá polovina byla výrazně lepší než první, ale jako celek mne film zrovna neoslovil. Nejlepší byla asi lvice která utekla ze zoo a na konci.. To uvidíte sami. Docela by mne zajímalo jak byl film přijat na Kubě, protože jeho děj není zrovna prorežimní. ()