Jak zbohatnout

Publicistický
Česko, 2022, 30 min

Účinkujú:

Jaromír Soukup (moderátor)

Pod vedením Jaromíra Soukupa se dozvíte, jak udělat první krok v podnikání, co jsou nejdůležitější ekonomické pojmy a vztahy, na co si dávat pozor a kde mohou čekat nástrahy. Prostě vše, co je potřeba znát, když chcete uspět a zbohatnout. (TV Barrandov)

topi80 odpad!

"Jak zbohatnout" je asi jediný obor, kde by člověk zřejmě mohl od Soukupa skutečně nějaké informace načerpat. Jenže jelikož sledovat a poslouchat našeho Jaromíra vyžadovalo u tohoto pořadu stejné přemáhání jako u jiných, rozhodl jsem se, že než tohle absolvovat, budu se nadále prodírat životem jako člověk chudý. ()

hanazu

Zcela pro začátečníky, ale nechme se překvapit. Připomíná mi bývalou šéfovou. Člověk to vyprávění a snažení ocení, ale celkově je mi ho spíš líto, jelikož prezentuje něco, co pro něj vypadá jako super novinka, ale pro posluchače je to už dávno známý fakt. Ale na rozdíl od ní je aspoň milej 😀 ()

oskiii odpad!

Jára Soukup….ředitel, moderátor, komentátor, právník, ekonom, lingvista, virolog, psycholog, kuchař, herec, scénárista, režisér, zvukař, osvětlovač, vedoucí kantýny, instalatér, klempíř, truhlář, filantrop, projektant…a nově i byznysmen - spasitel. Paní vyrábí medaile a Jaromír už plánuje výrobu v Číně. Přitom chce mít jedinečný “investiční” výrobek 😁 Škoda jen, že Jaromír nedal návod na zbohatnutí. Načmáral tabulku, vysypal své úvahy a popřál paní štěstí 😂 ()