Martina je profesionální společnice. Její vrcholnou specializací jsou sexuální služby a naplňování těch nejroztodivnějších požadavků bohatých klientů. Samu sebe však vidí jako sociální pracovnici. Maurizio je plachý ušlápnutý chlapík, který o sociálních, profesionálních společnicích nic netuší. Souhrou náhod se tyto dvě existence setkávají. A jak to už bývá, skončí samozřejmě v posteli. Kde jinde. Ale tak trochu jinak, než byste čekali. Mauriziovi se totiž začnou dít podivné věci - postupně se proměňuje v animovanou postavičku. (oficiálny text distribútora)

rikitiki

Roztomilý nápad i sem tam vtipné gagy, ale poslední půlhodina se táhne jak převařené špagety. Hrdina s hrdinkou se nudně nahánějí po městě a konec je sice sladký, ale nic neřeší a nechává všechny problémy otevřené. Navíc mi vadilo, že hrdinka, třebaže má pěkné tělo, vypadá v obličeji jako transvestita. /7. 10. 11./ ()

Courtemanche

Nichettiho profi práce, rozhodně film pro hledače netradičních kousků, a v neposlední řadě Angela Finocchiaro. Její charizma a cit pro tento příběh dávají tomuto filmu opravdu hodně. 4/5 ()

michalon

Příběh ruchaře kreslených filmů, jenž pozná „sociální pracovnicí“ (která má skutečně kuriózní klienty). Vynikající komedie končí samozřejmě v posteli, ale trochu jinak, než byste čekali. Maurizio Nichetti si zde pohrál s možnostmi animace skutečně dosytosti a přitom celek nepůsobí nijak nuceně. ()

pekkanik

Veľmi netradičná zábava, ale veľmi dobrá. V celom filme sa neobjaví snáď jediná "normálna" postava a je to len dobre. Najviac ma dostalo "hľadanie" nových zvukov - Nichetti ako fanatický zvukár je výborný, kreslené postavy tiež nie sú "normálne", záver bol tak trošku očakávaný, Nichettimu to však spapám, jeho štýl mi od pozretia Zlodejov mydla veľmi sedí. Môžem len doporučiť. ()