Vysněnou hlavní roli ve školním muzikálu má Jodi (Ava Michelle) sice v kapse, ale dostane se tím pod velký tlak, který zdrtí její sebevědomí a podepíše se i na jejím vztahu. (Netflix)

BOURQUE

Výmena režiséra na pokračovanie príbehu Tall Girl nepomohlo. Z hľadiska kvality, pokračovanie dokonca zaostáva za prvým dielom. Problémom je opäť, že celý príbeh operuje s veľmi dobre známi schémami, na ktorých tvorcovia sa nesnažia (ani trochu) nič zmeniť. Postavy a vývoj charakterov sú  absolútne predvídateľné, nehovoriac o vedení príbehu a záveru. Skratka, Netflix ťahá za sebou šnúru „podpriemernejších snímok“. Osobné hodnotenie: 62% (**) ()

Aljak

Ďalší sequel, ktorý bol úplne zbytočný... Už samotná "jednotka" bola priemerná, ale tá ešte aspoň mohla stavať na relatívne originálnom motíve. Čo sa o tomto sequele už rozhodne povedať nedá, lebo už to stratilo to svoje prvotné čaro, a Jodi už bola viacmenej akceptovaná a prijatá. Takže sa to točí len okolo jej účinkovaní v muzikále, a niekoľkých okolitých dejových vetvách. Sem tam nejaká dobrá hláška, sem tam dobrá scénka, ale to je asi tak všetko. Skromná jedna hviezdička. ()

Mufinek_16 odpad!

Jak jsem psala už u prvního dílu, že si potřebujete dát čáru pro zvládnutí filmu, tak tady to platí dvojnásob, protože autorům se povedlo téměř nemožné, a to natočit ještě větší blbost než byl první díl. Kromě "nečekaných" zvratů a "dojemných" scén tu nechybí ani trapné vtipy a neskutečné stěry, jako "Promiň, právě jsem se přistěhoval." "No tak se zas odstěhuj." Je tam za mě i pár zbytečných dějových linek, ale když si to tak vezmu, tak celý ten film je jedna velká zbytečná dějová linka. Hlavní (a velmi originální) zápletka je založena na vnitřním hlase hlavní postavy, který jí říká, že je špatná a nikdy nic nedokáže a (bacha, překvapující spoiler), ona ho nakonec přemůže. Celý tento "kulturní" zážitek mě ale přinutil k zamyšlení, protože ten vnitřní hlásek se u mě objevil také a asi už po půl hodině filmu se ozval se slovy: "Co to sakra děláš se svým životem? Těch 97 min už ti nikdo nevrátí." ()

sirjohn

Velmi povedené pokračování, které dostálo jemnému citu pro vyjádření niterných emocí, jako v prvním dílu. Až nečekaně důstojné navázání, když se porozhlídneme, jak to jinde někdy dopadá. Toto dopadlo řekl bych velmi pěkně, lehký patos je přítomen, avšak pro předání mnohých povzbuzujících myšlenek k divákům, je pochopitelný. p.s. chápete, že si někdo pustí pokračování filmu, když se mu nelíbil první ? :P ()

Filip_Inari

Geniálna komédia, na ktorej sa smejem z úcty k niekomu, kto tam musel účinkovať. Elevovaný humor mal naozaj ťažkú úlohu prekonať tak hlboko podsadenu úroveň prvej časti. Pokračovanie tejto ságy však vie hrať limbo a podliezla tunelom všetky očakávania. Paródie na mentalne poruchy a ako sa z nich dá dostať iba sebaprekonanim by som nechal na štátnych terapeutov. A nový "umelecký" prvok vnútorného hlasu iba ukazuje, ako dlho trvalo hlavnej postave vyformulovat abstraktné myslenie, hoc ho aj tak stále využíva iba na seba ()