Andrew, 22letý čerstvý absolvent vysoké školy, který stále žije ve svém bytě v New Jersey a nemá úplně ujasněné plány do budoucna, začne pracovat jako průvodce oslavami bar micva a bat micva, kde naváže jedinečné přátelství s mladou matkou a její dospívající dcerou. (Apple TV+)

Aljak

Priznávam, že popis neznie zrovna nejako obzvlášť lákavo, ale napokon to bolo lepšie ako som prvotne očakával. Postava dobráka Andrewa bola až nadpozemská - takého prirodzene pôsobiaceho sympaťáka som už vo filme dlho nevidel. Až mi ho bolo ľúto, ako sa mu nedarí... Ale napriek tomu ho dôvtip a dobrá nálada neopúšťali. Postava Domino bola tak trochu divná, nevyspytateľná, dokonca by som povedal, že bipolárna. Ale asi to tak bolo aj lepšie, lebo inak by z toho vzišla zrejme triviálna a klišovitá romantika. Takže z tohto pohľadu, vďaka Bohu za takúto ústrednú dvojicu. Hodnotím to takými silnejšími 3* (hoci mám chuť dať aj 4, ale predsa len dejovo to nebolo žiadne terno). ()

zetpi

Tento film vo mne vyvolal vlnu spomienok. Stotoznil som sa s nim a to sa skutocne neda povedat, ze to hocijaky film dokaze. Isiel mi pod kozu, doslova. Mozno som ovplyneny nejakymi zazitkami vo svojom zivote a beriem to moc osobne. Ano z casti to bude tym a nebyt toho dostane 4,5 hviezdy. To vsak nemeni nic na fakte, ze ide o skutocne prepracovany film a nie lacny a povrchny citak. Citit v nom skutocnu clovecinu, real life, story, ktora sa moze svojim sposobom stat kazdemu. Za mna je to autenticke. Dakota bola ocarujuca. Lola prijemna, vniesla do filmu uveritelnost bezneho cloveka, rodiny, ludi. Milujem ten film. Je bez kalkulu, a robi to, co film ma robit. Cooper Raiff totalne nezname meno, je urcite hviezda, ktora este len poriadne zaziari. ()

Arsenal83

Film, ktorý som už už chcel obísť, ale nakoniec som si ho predsa pozrel. A to len kvôli Dakote Johnson, lebo sa mi ľúbi viac než Severná a Južná Dakota dohromady. Mal som ale ostať pri pôvodnom rozhodnutí. Ona nevýrazná, čierne vlasy zanikali v tom kamerovom opare, cez ktorý som skoro nevidel, čo sa vo filme deje. Pri sexe sa tu herci rozprávajú o rodičoch a bridži. Zápletka zaujímavá, ako smrad z hovnocucu. Proste veľa židovských sviatkov, ale inak nič. Bokombrady si preto narásť nedám. ()

wege

Dát své srdce někomu, je ta nejděsivější, nejnebezpečnější, nezapeklitější věc. Víte proč? Protože, když to nedopadne, jste v prdeli tak, jak jste si to nedokázali nikdy představit. Někde možná je světlo na konci tunelu, ale už to není na vás, vy nedokáže nic ovlivnit. Možná teda to, že si v hlavě musíte srovnat, co vlastně chce a jestli vůbec něco chcete. A teprve pak můžete rozhodovat o něčem i vy. Naštěstí existují věci jako cigára, kafe, občas si jít hrát do posilovny na Kamila Filu, gin s tonikem, nejíst, prášky na spaní, anebo i tento fakt stupidní film. Všechno vám nějak pomůže. I ta Dakota vypadající jako dokonalá MILFka. ()

Malarkey

Po dlouhé době jsem si zase smlsnul na nějaké té nezávislé americké dramedii. Nic objevného, ale pár myšlenek, názorů a chování Amíků, které se mírně odlišuje od toho našeho, tu bylo. Vtipné to ani není, zábavné vlastně taky ne, ale jako nahlédnutí do života lidí, které asi nikdy nepotkám, to vlastně docela funguje. ()