You Eat Other Animals?

Krátkometrážny / Komédia
Veľká Británia, 2021, 5 min

Réžia:

Ed Wiles

Dvaja šťastní muži boli vybraní mimozemskou civilizáciou k návšteve ich planéty. Situácia sa však začne komplikovať už vo vesmírnej lodi, počas rozhovoru s hostiteľkami. Tie totiž odhalia o našom živočíšnom druhu strašné informácie. (whack)

Radko

Chcete zažiť nebeských rozkoší slasť? Nežerte mäso a ani masť! Tak nejako sa dá zhrnúť dej provegánskej sci-fi mikrokomédie. Výstižnej, vtipnej, stručnej. ()

bratr.Milan

Vtipná scénka. Nejsem žádný veganský aktivista, nevadí mi když lidé jedí maso. Ale nelíbí se mi průmyslové zabíjení zvířat ve velkochovech, protože je vážně neanimální (nehumánní). Je pravda, že sám jsem zvláštní případ, protože jsem nemasožravec od přirozenosti. Když mě moje matka čekala, tak neměla vůbec chuť na maso a tak ho nejedla. Jakmile jsem začal jíst tuhou stravu, tak jsem odmítal maso. Jako dítě si pamatuji, že mi ho nutili a já nebyl schopen ho polknout. Když jsem dospěl, tak jsem maso občas i jedl, ale pokud jsem si vařil sám, nepřipravoval jsem si ho, nechybělo mi. V současnosti žiju ve společenství, které se postí od masa z teplokrevných živočichů. Takže jsem už asi 18 let maso jatečních zvířat nejedl. Jak ale říkám, já jsem zvláštní případ, takže bych můj způsob nikomu nenutil. Ryby ale jím, což znamená, že by mě ty mimozemšťanky, asi taky vrátili zpátky na Zemi. Ale upřímně, nechtěl bych být od nich uctíván na jejich planetě jak slibovaly. Jsem obyčejný pokorný člověk a jsem rád na Zemi. Na nebeské slasti se sice těším, ale ne na jiné planetě. ()