Když je jeho identita konečně odhalena, přidává se Salazar k Billie v poslední fázi hledání pokladu, při které se Jess a její spojenci pokouší přelstít Billie za použití Jessiných znalostí hádanek a historie, aby utekli a ochránili poklad. (Disney+)

Sany33

Príbeh: Hľadanie pokladu sa rozbehlo do poslednej fázy a aj naši hrdinovia sa rozdelili. Jedna časť išla pomôcť prebodnutej Agentke. druhá časť je na úteku pred Salazarovov bandou a tretia časť je záchranný podporný team na záchranu Jess a jej tatka.   Prevedenie:: Toto je to čo ma na dobrodružných seriáloch baví. Hľadanie pokladu a odhaľovanie pravdy. Tu toho bola kopa. Ale ide opäť o trocha naivné nachádzanie indícií skôr pre malé deti by som povedal.  A tá klietka, ktorú museli vidieť asi z kilometra je vážne zlomová. našťastie produkcia upustila od tých slowmotion scén ktoré boli na zgrcanie. Vcelku v pohode seriál ale ďalšiu prípadnú cériu asi vynechám. 55% ()

J.CTORN

Nevím jestli pro mě úplně uspokojující konec, neříkám že to nebylo epic ale vzhledem k tomu že moc dobře vím jakou část soundtracku z National Treasure mohli použít a vůbec to provedení pokladu udělat, mohlo to být o chlup lepší, ale jinak paráda, tohle zakončení nemůže nikoho urazit ()