Je to otázka života a smrti, když se Jess se svými přáteli vydá na tu zatím nejnemožnější akci. Liam se mezitím v zoufalé snaze dopadnout Billie a její tajnou organizaci spojí s ošetřovatelem svého dědy Mylesem, než ublíží Jess. (Disney+)

Sany33

Príbeh: Jess sa rozhodne oslobodiť otca z väzenia. Oren opúšťa partiu a konfrontuje ho agentka FBI. Billy je o krok pred všetkými a konečne dostáva to čo chce. jediný kto jej môže ešte skrížiť plány je Liam. Prevedenie: Neviem čo to je, že zrazu sa v akčných sekvenciách spomaľuje čas. Som nevedel, že pozerám Maxa Payna. Dávam o jednu hviezdu navyše lebo sme sa zbavili nepodstatných vedľajších postáv a pevne verím, že už to bude mať iba ťah na bránu - teda k pokladu. 49% ()

babuška

no jasně bílej hrdina už dnes není dobrej, to zpomalení spíš ubralo, kdo tohle vymejšlí je debil, jiskření mezi američanem s vočima do hajzlu a mexikánkou toužící po zelený kartě, kterou miluje i ten kvílící blb, to jako shrnutí stačí ()

J.CTORN

Hej asi budu působit dost bizarně a kontroverzně ale tady se mi to už začíná dost líbit, hele jasný, pořád mám se seriálem problémy a už kvůli na nic první polovině seriálu, kdy to tolika aspekty ničilo celý seriál teď sleduju alespoň věrné pokračování Lovců Pokladů, i když ne tak vysoko jako původní filmy byly. Jo a musím pochválit útěk z vězení, čímž mám na mysli scénu se sniperem, moc pěkně natočená scéna. ()