Jess po prvýkrát bojuje s vyriešením rébusov, keď sa jej nedarí rozlúštiť stopu nájdenú v minulej epizóde. Mätúci je však aj jej osobný život. Snaží sa totiž zistiť, či majú k sebe s Liamom romantické city. Na kare Liamovho starého otca Jess a jej priatelia stretnú Rileyho Poola (z filmov Lovci pokladov), slávneho lovca pokladov, ktorý im pomôže s lúštením stopy. Jess si preverí schopnosti v lúštení hádaniek, keď sa s Rileym ocitnú v smrteľnej pasci. (Disney+)

J.CTORN

Kámo já jako milovník původních filmů, mě neskutečně potěšil příchod Rileyho, už to že tu postavu nijak extra nezvážnili a dali tam spoustu easster eggů na původní filmy, potěšilo ()

Sany33

Príbeh: Epizóda odohrávajúca sa na kare Liamovho dedka. Jeho starý priateľ Riley Pool sa objavuje aby v zapätí podľahol pasci na zlodejov z ktorej jediné východisko môže nájsť iba Jess. Nepriatelia sú ale vždy o krok napred. Prevedenie: Riley sa musel objaviť aby seriál nepôsobil sterilne. nanešťastie najväčšie lákadlo, ktorým je odhaľovanie indícií pôsobí nahodilo a silene. Na ďalšie indície sa prichádza neobvyklou mentálnou zumbou a celé to pôsobí umelo a strojene. 45% ()

• V epizodě se objeví Riley (Justin Bartha) z filmové série, když mluví s Jess (Lisette Olivera), Tashou (Zuri Reed) a Liamem (Jake A. Walker). RIley se zmíní, že na novém případu s Benem pracují již 15 let, ale že nemůže prozradit víc, než fakt, že je zde 47 důvodů, proč by to mělo někoho zajímat. Tím odkazuje na stranu 47 z tajné knihy prezidentů z druhého filmu. (Riconbak)