Malý Willy (Chris Miller) sa spolu s otcom (Patrick Kilpatrick), nevlastnou matkou (Suzanne Savoy) a ešte menšou nevlastnou sestrou presťahoval do nehostinnej pustatiny juhozápadnej časti USA. Jeho otec Mance tu totiž dostal prácu u ropného koncernu Green Acres. Kúpili si tu starý dom a nasťahovali sa doň. S domom však nie je čosi v poriadku, z jeho suterénu sa totiž ozýva čudné zlovestné vrčanie... (beso74)

ricci.s

Znesvetenie indiánskej pôdy má za následok vzkriesenie starodávneho démona, a doplatí na to rodina, ktorá bude musieť bojovať o život. Je to žiaľ dosť nepodarený horor. Prvá hodina je tak neskutočne nudná, že som mal problém pri tom vydržať. Nič sa tam nedeje, príšerka maximálne vystrčí labu alebo niekoho vtiahne do kanála. Samozrejme to pokračuje podľa typicky naivného scenára, keď malý chlapec odhalí, že v pivnici sa "niečo" skrýva, a pochopiteľne mu nikto neverí, až kým sa nám gigantický krtko 15 minút pred koncom neukáže v celej svojej kráse. Napokon sa ku koncu konečne tej dlho očakávanej akcie dočkáme, ale celkový dojem to nezachráni. Ináč gore je úplne nulové, dvojka za celkom dobre zvládnuté spracovanie monštra a pekné prostredie púšte. ()

LION-MR.T

I já se přidávám k nízkému hodnocení. Kdyby to bylo aspoň napínavé tak by mi absence monstra ani tak nevadila,ale ono je to spíš nudnější. Dětský představitel byl otravný,rád chodil do sklepa trochu si pobojovat s obludou se,které stejně moc nevidíme,aby to ke konci do rukou vzal spíše jeho tatínek. Jo posledních 15 minut bylo dobrých a po efektové stránce zvládnutých velice dobře a to bude asi ten důvod,proč mu dávám 2 hvězdičky. ()

corpsy

Nudný, chaotický a rozťahaný horor o mýtickom monštre obývajúcom starú podzemnú pivnicu sa zobudí až posledných 10 minút, ktoré sú oproti predchádzajúcej vate naozaj konečným a osviežujúcim zadosťučinením. ()