The Jack in the Box: Awakening

Když umírající žena otevře prastarý box „Jack-In-The-Box“, uzavře dohodu s démonem jenž je uvnitř, který ji vyléčí výměnou za to, aby mu pomohla získat šest nevinných obětí. (JasonCZ)

Chicharron

Dá se říct, že je to příběh krátké kariéry mladé služebné, které se na základní škole muselo přezdívat "ušaté torpédo".  Ani ostatní herci moc krásy nepobrali, prostě výsledky typického ostrovního inbreedingu, o jejich toporných a nepřesvědčivých hereckých výkonech ani nemluvě. Jediným pozitivem je maska Jacka Danielse, chtěl jsem napsat Jacka ve škatuli, která svým zjevem předčí i klauna "To", ale tím veškeré pozitivum tohoto filmu začíná i končí. ()

SpicyNugget

Umírající žena si nechá dovézt starý box. Když ho otevře, vypustí ven démona a ten ji výměnou za šest obětí uzdraví. Do panství přijíždí na zkušenou Amy a spřátelí se tam s dalším služebnictvem. Když ale zmizí kuchař, syn umírající majitelky Amy čórkne klíč od brány. Amy tuší zradu a začne bojovat o holý život, aby se nestala obětí… Jedničku jsem kupodivu neviděla, takže je nemůžu srovnat, ale tohle byl relativně děsivý film. Hezky natočený, líbilo se mi to retrospektivní podání věcí. Nicméně klauni mě neděsí, takže tohle pro mě nebyla typická bubákovina. Víc mě děsilo to staré panství a nesympatickej maman v hlavní roli. ()

oveckaoa

Hodnocení je stejné jak u jedničky oba díly se hodně podobají hororům The Boy a The Boy 2 . Ženská umírá a zbývá jí měsíc života někde sežene Jacka a slíbí mu 6 životů za to, že ji uzdraví oproti jedničce kde Jack zabíjel sám (pokud si teda dobře pamatuji) to je zde zjednodušené tím, že mu zde její syn většinou někoho předhodí zavře ho s Jackem a ten ho zabije (4 případy ze 6) . Máme zde rozvíjený i origin Jacka. Jinak pokud tam neměla signál jak to, že jí chodily smsky? 60 procent pokud bude i trojka nemám s tím problém. ()

Astaroth12

Presne som tušil, že to dopadne tak isto ako jednotka a to nie moc slávne a tak aj bolo. Všetko tu zostalo po starom, od režiséra cez príbeh až po chabé vraždy. Jedine prostredie múzea sa zmenilo na rodinne sídlo, ale v podstate všetko ostatne zostalo pri starom a tak nie je dôvod meniť dvojke hodnotenie, zase len slabá dvojočka. Ale nechapem načo jeden režisér urobil dva filmy, ktoré sú pomaly identické. Aspoň démonický panáčik mohol byt krvilačnejší alebo efektnejší, ale režisérovi sa asi viac páčia zabehnuté postupy a tak je tu zase lacná a trápna maska a vraždy mimo zaber. A aj pointu som vytušil oveľa skôr, takže je ešte aj predvídateľný. Tak keď sa niekto rozhodne spraviť tretie pokračovanie, tohto nie moc úspešného hororu, tak bude mat moju pozornosť, ale len  vtedy, keď sa toho ujme iný režisér. Ináč sa mi to, ani neoplatí pozrieť. ()

pornogrind

I druhej díl je nízkorozpočtovou Béčkovou záležitostí. Oproti prvnímu dílu je za mě o chlup lepší. Divák se dozví prapůvod skříňky i to kdože to v ní vlastně přebývá. První díl jsem ohodnotil slabšími 2hvězdami a druhej díl to u mě má za čistý 2hvězdy. Kouknout se na to dalo ale určitě nejde o film, kterej bych někomu vyloženě doporučil. Nejde o nic co by delší dobu utkvělo v paměti. ()