Eskalace smrti

(TV film)
  • Kanada The Lakehouse Murders (viac)
všetky plagáty

Spisovatelka Elise a její manžel Allan si užívají svého poklidného života v domě na břehu jezera. Tedy do chvíle, kdy se do vedlejší chaty nastěhuje Geena a její manžel Lee – bývalá Elisina přítelkyně, a především její ex-snoubenec, kterého jí přebrala. Zatímco vztahy obou párů se zdánlivě podaří urovnat, Elise je neznámou postavou napadena v lese. Atmosféra je tak opět na bodu mrazu, což vyvrcholí vraždou Geeny, zdánlivě rukou Allana. Jenže Elise svého muže zná, a brzy tak odhalí, že za vraždami u jezera stojí někdo jiný… (TV Prima)

NikiVai

Celkem fajn televizní film. Thrillerem bych to moc nenazvala, spíš takové lehčí drama. Hodně fajn bylo, že jsem docela dlouho neměla ani ponětí, co se tam vlastně děje, kdo je dobrý a kdo zlý, což je vždycky fajn. ()

Lyžař

Eskalace smrti. Namet/pribeh je docela fajn, ale cele zpracovani je hruza. Typicky sr*ckoidni film z Primy :) no, scenar, rezie, herci, hudba, koneckoncu i cesky nazev filmu. Vsechno je odpad! ()

Marze

Není to dobrý film, ale udrží pozornost. Porce dramatu je tu až příliš a herecké výkony nejsou přesvědčivé. Hloupost postav, jak stupidní byly, je ale zábavná. ()