Tom je šťastne zamilovaný a uvažuje o svadbe s Elenou. Situácia sa radikálne zmení, keď sa objaví zločinec Leon, ktorého všetci považovali z mŕtveho. Leon sa chce Tomovi pomstiť, umiestni do jeho auta bombu... (TV Markíza)

Colonist

Poslední díl toho, co já nazývám starou dobrou (klasickou) Kobrou 11. A je to opravdu rozloučení par excellence. Dramatický a napínavý příběh, skvělý záporák, výborná akce, pořádné emoce, Scheureggerova smutná verze znělky...prostě super. Proto nebudu vůbec kritický a mávnu rukou nad tím, jak mohl Leon přežít tu explozi z minulého dílu a proč měl ve svém autě schovanou mrtvolu. Asi pro sichr, kdyby náhodou někdy musel fejkovat smrt :-) Ten chlap myslel na všechno. ()

fabecc1222

Závěrečná část první spolupráce Semira a Toma. Díl navazuje na předchozí, což v Kobře není příliš běžné, a je skoro zázrak, že se tvůrcům podařilo udržet konstantní příběh napříč více díly. Akce je v tomto díle požehnaně, honička střídá honičku, a podaří se i záchvěv nejistoty nad finálním osudem Toma. Leon ve své touze po pomstě jde tvrdě za svým, a nebere si žádné servítky, na což ve finále Tom dost doplatí, a tyto skutky jsou tak důvodem jeho odchodu. ()

• V této epizodě zazní několik skladeb. Konkrétně se jedná o skladby „Crossroad“ a „Smoke And Ashes“ od Tracy Chapman, „La luce buona delle stelle“ od Eros Ramazzotti, „Requiem: Dies irae“ od Wolfganga Amadeuse Mozarta, „Weird“ od Hanson, „Desire“ od U2, „Unchained Melody“ od Righteous Brothers, „Hear You Me“ od Jimmy Eat World, „The Dream Within“ od Elliota Goldenthala a „It's Probably Me“ od Stinga. (Frantisek.Fu)