Stevardka Monika Schindlerová, ktorá sa práve vrátila z letu do Južnej Afriky, narazila na diaľnici autom do autobusu a zabila sa. Polícia sa domnieva, že ju niekto prenasledoval, ale nemôže žiadneho prenasledovateľa nájsť. Podľa záznamu videokamier z letiskovej garáže Monika prerazila závoru, ale nikto za ňou nešiel... (TV Markíza)

johnsnow

Opäť epizódka kde máme kurvy policajtského tipu, ale tak to nejak je už zvyk, ako tu podotýka aj užívateľ Colonist. Celkovo je však epizóda dobrá, často vtipná (dojebaný výmenný pobyt) a asi prvá epizóda kde sa v podstate záporáci eliminovali viac menej medzi sebou. ()

Colonist

Typická epizoda podle kobrácké šablony, která se definitivně ustálila někdy na přelomu 5. a 6. série. Tyto díly jsou jeden jako druhý, nezapamatovatelné a zaměnitelné. A bude jich v seriálu stále více a více. Většina těchto dílů má řemeslně zmáknutou akci, neoriginální a nezáživný kriminální příběh a slabé záporáky. Často jsou to zkorumpovaní poldové jako v tomto případě. Tyto díly mě opravdu nebaví, což je ostatně důvod, proč jsem v mládí přestal Kobru 11 sledovat. Třetí hvězdičku dávám tomuto dílu jen za nadprůměrně povedené akční sekvence, jinak už v této fázi seriálu bude tento typ dílů obvykle za 2. Kdo viděl jeden, viděl vlastně všechny. Tento vybočuje snad jen větším počtem mrtvých. ()

• Když při úvodní scéně Monika Schindler (Gabriele Richter) ujíždí pronásledovatelům, je možné si všimnout, že se několikrát změní počasí – v jednom záběru je déšť, v dalším střihu skoro svítí slunce. To samé auta, jednou jsou mokrá a v dalším záběru zase suchá. (Altmy94)