Pri rutinnom zásahu kriminalistov proti vykrádačom kamiónov je zastrelený policajt- otec Suzanne, ktorá je sekretárkou Chrisa a Semira. Mal krátko pred odchodom do dôchodku a Suzanne s ním mala blízky vzťah. Otcov náhly odchod ju veľmi zraní a Chrisovi a Semirovi vyčíta ich zásah. Potom však Suzanne objaví v jeho dome ukryté CD, svedectvo o obchode s bielym mäsom. Zdá sa, že jeho smrť bola zámerná a pravdepodobne sa na nej podieľal niekto z policajtov. (TV Markíza)

mzss1

|73%| (KRYSÍ HNÍZDO – 3.epizoda 12.série) No, tato epizoda pro mě znamená menší pokles. Rozhodně to neznamená, že by se mi nelíbila, ale oproti jiným je to trochu rozdíl. Příběh je zajímavý. Zuzany otec zemřel a vyšetřuje se to. Rozhodně to jako zajímavý krimi případ působí, ale je to místy dost nezáživné. Spíš teda, žádná šokující pointa. Akce moc není, na začátku je celkem pěkně natočena jedna. Jinač se to odehrává mimo dálnici. Jeden solidní požár v domě je pak a konečné finále se střílí na střeše. Jako, zajímavé to je, ale jsou lepší epizody. Působí to moc kriticky, co píši, ale vůbec to nebylo špatné, jen jsou lepší epizody. Hudbu skládal Klaus Garternicht. I jeho hudba nebyla moc výrazná, ale dala se. ()

johnsnow

Príbeh možno nie až tak zaujímavý avšak čo získava plusové body pre túto epizódu je, že tu nemáme žiadnu autohoničku i keď klasickú devastačnú havárku na začiatku dostaneme tak inakším spôsobom ako obvykle. V strede máme zásah proti požiaru a v závere prestrelku na strechách ruskej ambasády, akurát ma zarazilo, že ambasáda nemá žiadnu ochranku. ()