Lara Bergerová uniká v kamióne pred políciou. V kamióne sú tri ukradnuté autá značky Jaguar. Nezvládne riadenie, spôsobí hromadnú nehodu, no podarí sa jej uniknúť. Semir ju prenasleduje a nájde v motoreste na káve. Autá z kamióna sú umiestnené v policajnej garáži a Lara môže ísť domov.  Je presvedčený, že je to ona, ale nevie jej to dokázať. V tej istej dobe je z väzenia prepustený jej brat Frank, ktorý si odpykával trest za krádeže áut. Pred väznicou naňho čaká kamarát a ponúka mu kšeft- ukradnúť z policajnej garáže všetky tri zabavené autá. (TV Markíza)

mzss1

|95%| (OKO ZA OKO – 7.epizoda 12.série) Tak a je tu epizoda, která je především stavěna na Semirovi – tím myslím co se týče případu. Z věznice je propuštěn chlap, který přísahá Semirovi pomstu a to smrtí ! Chris nakonec ze Semira vypáčí pravdu. Semir kdysi v sebeobraně zastřelil otce onoho chlapa. Takže zajímavé. Akce je tu dost. Pěkná destrukce nákladákem na začátku. Nebo uprostřed tu máme krásné závodní vozy, které ne a ne zastavit, takže mají Semir a Chris potíže je dohnat. Konec je také nabitý akcí, máme tu i pár zajímavých nápadů. Nevytkl bych téměř nic, jen ten chlap co sliboval Semirovi pomstu mi moc nesedl, nepřišlo mi to moc výhrůžné, ale to je prkotina – bavil jsem se dost. Hudbu skládala dvojice Jaro Messersmichdt a Nik Reich. Hudba se jim jako vždy povedla. Vytvořili nové hudební motivy a i s ohledem na závodní auta udělali i sportovní hudbu navíc. ()

johnsnow

Prípady ktoré sa prepájajú s minulosťou našej dvojice mám rád a teraz sa opäť rieši náš nekebabár ktorý kedysi zabil hošana a jeho potomstvo má naňho nerva. Navyše makajú pre pašeráka luxusných autiakov. Akcia tentokrát fajná a v závere slušne napínavá, pasáž ako rytiar vletí do domu úsmevná. A má to i jeden celkom príjemný zvrat, je síce s ranku tých slabších ale pohoda. ()