Benova sestra Julia sa vydáva. Ben so Semirom sú pozvaní na svadbu. Po obrade sa objavia zakuklenci v aute a nevestu unesú. Všetci si myslia, že ide o známy svadobný zvyk, tzv. "Únos nevesty", pri ktorom musí ženích nevestu nájsť a únoscom zaplatiť pitie. Ale únos je naozajstný a únosca požaduje od Benovho otca výkupné. (TV Markíza)

Sa.sa

Hezký díl plný honiček a závěrečná honička na dálnici pomocí vrtulníku byla jasně přehnaná, ale to patří k seriálu... Jen co mě sere jak vždycky řvou jak o život či by je fakt asi někdo mohl slyšet :=) ()

mzss1

|93%| (NEVĚSTA – 11.epizoda 13.série) Tak teda, tohle je opravdu našlapaná epizoda, ze které by bylo asi lepší udělat pilot, ale nevadí. Bavilo mě to od začátku do konce, jedině mám menší výtku, je to teda ale pro mě pouhopouhý detail. Bylo to takové moc přehnané, v akci, ale spíš v emocích, únos Benové sestry, pak Bena na krátký čas dostaly, ke konci samozřejmě vše dopadlo dobře a hned se šlo po boji slavit. No, já jako fanatický fanoušek kobry 11 se s tím v poho vypořádám, ostatní asi moc ne. Přesto jsem si epizodu užil. Příběh byl prostý, ale fungoval. Akce zde bylo opravdu dost. Začátek byl akční, pěkně natočený. Výbuch KTU byl zajímavý nebo konečné pronásledování s helikoptérou. Emoce zde byly takové urychlené, ale také fungovaly. Hudbu složil Kay Skerra opět výborně. Pár zajímavých hudebních motivů a dokonce přidal 2 kobří znělky. První byla tak teskně upravena a druhá byla při finální akci (ta byla už použita v pilotním filmu 11.sérii Na život a na smrt – zde byla ještě trochu doupravena). ()