Oddelenie diaľničnej polície oslavuje 30 rokov svojej existencie. Z osláv Semira odvolá naliehavý telefonát jeho priateľky z mladosti Siny. Zídu sa na diaľničnom odpočívadle, Sina je vystrašená, má obavy o život. Semir sa ju snaží upokojiť, vzápätí však na nich niekto začne strieľať, žena je postrelená. Behom pár dní sú brutálne utopení ďalší dvaja členovia bývalej partie mladistvých, ktorej členom bol aj Semir. Začína byť jasné, že sa niekto mstí za to, čo sa stalo v minulosti... (TV Markíza)

TV spot

Sa.sa

Dojemná epizoda plná emocí a neuvěřitelných 30 let existence.... Vysvětlení vzniku názvu Cobra 11... Zajímavé rozuzlení... Tak Semir a Andrea podepsali rozvodové papíry a jsou rozvedeni... Teda to je fakt hodně věcí na 1 epizodu ()

Ondr4H

Příběh se točí kolem jakési dvojice veteránů Cobry 11, která nikdy nebyla ve seriálu zmíněna a nikdy už nebude.Celkově tyto flashbackové epizody si pěkně pohrávají s nervy věrných fanoušků. protože vše z historie krásně otočí a něco k tomu přidají. Za zmínku stojí několikanásobné efektní přetočení Simírova BMW na začátku epizody. ()

Ouwen

Trošku přitažené za vlasy ohledně zápletky s prvním duem Kobry 11, ale scénář se mi nepodařilo prokouknout, byl až moc vypilovaný a zamixovaný v celkem jednoduchém příběhu. Alex se opět předvedl, viz paralyzer a otisky. Bylo to napínavé, nepředvídatelné a prostě klasicky dravé, co se týká akce. ()

soukyd33

Někomu tu straší kostlivec ve skříni. Kdo to ale nakonec je? Zajímavý příběh. Poznámka: Zde se dozvíme, kde se vzalo jméno Kobra 11 (nebo spíše Cobra 11). Poznámka: Simír dal na konci Andree ještě jednu šanci zůstat spolu. Nepochopila to. ()