Kobra 11 - Season 13 (2008) (séria)

Na vlastnú päsť (S13E01)

(epizóda)
  • Česko Na vlastní pěst (viac)

Po vražde parťáka Chrisa Rittera sa Semir postaral o to, aby sa páchateľ drogový boss Sander Kalvus dostal pred súd. K jeho odsúdenie je však nevyhnutná výpoveď svedka Haralda Flensmanna, nervózneho hypochondra, ale aj prefíkaného taktika. A akoby toho nebolo málo, Semir dostáva posilu v podobe mladého neskúseného policajta Bena Jägera, ktorý svoju službu u diaľničnej polície berie len ako prestupnú stanicu vo svojej kariére bývalého člena elitného komanda. Môže sa na neho Semir spoľahnúť? Ich prvá spoločná úloha vyzerá ako rutinná záležitosť: majú dopraviť svedka Flensmanna z Kolína na súd do Berlína. Oboch policajtov čaká cesta, na ktorú do smrti nezabudnú ... Semir s Benom pátrajú na vlastnú päsť po zmiznutom svedkovi Flensmannovi, ktorého mali dopraviť na súd, aby svedčil v prípade drogového dílera Sandera Kalvuse. Nájdu ho v kúpeľoch Oeyenhaus u speváčky Nikki. Semir má opäť svojho svedka, ale stále sú mu v pätách tí, čo ho chcú odstrániť... (TV Markíza)

MATADOR

Kobra 11- pilotní film ke 13. sezóně. Zní to neuvěřitelně, ale seriál pořád pokračuje, dá se na to koukat. Nový parťák je docela sympaťák a mladé divačky se určitě těší jen a jen na něj, ale mě je nějakej borec šumák. I když se v tomhle pilotu docela otrkávají oba. Jedná se o průměrný pilot, který není tak špatný, jako některý. Fajnový poster :-) ()

Jindrich001

Jeden z nejlepších pilotů Kobry 11. Poprvé se objevuje Ben Jäger, kterého jsem si nejvíce oblíbil ze všech Semirových parťáků. V tomto díle spoustu akce, skvělých scén. Akční scény propracované do dokonalosti. Skvělé hlášky, které mě opravdu bavily. Za mě dávám jednoznačně plný počet bodů. Tento díl nešel udělat lépe. ()

marek29

Tento seriál sleduji už od dětství a když mám čas, vždy se na něj rád podívám. Někomu vadí nerealističnost kaskadérských kousků Semira Gerkchana, ale dobře se u toho seriálu relaxuje. Je to perfektní oddechová záležitost. Vždy kvalitní zápletka, někdy krásná super auta a občas i nádherné ženy :-) Na Kobře sem vyrostl a i když nehltám každý díl, pár sérií jsem už zhlédnul a když ji zastihnu v televizi rád se podívám. Nadměrná dávka akce a napětí, lehké množství humoru. Takto by měl vypadat koukatelný seriál. Není asi nikdo kdo by ji neznal, ale pokud přece jenom - Kobru 11 směle doporučuji! ()

mzss1

Naprosto perfektní pilot k 13.sérii, kde přichází k Semirovi nový parták Ben Jäger, který sice nepřekonal Chrise Rittera, ale skvěle ho nahradil. Pilot má neuvěřitelné množství akce, spoustu skvělých hlášek, nostalgii, přestřelky, honičky, perfektní hudbu. Trocha přehnanosti se najde, ale jde to. Film hodnotím na 99% = ***** ()

fabecc1222

Jak velký stylový pokrok se dá udělat mezi dvěma díly ukazuje právě tento pilot, který navazuje na předchozí díl, jelikož vrah Chrise se dokázal vzpamatovat ze šíleného pádu v ohňovém vrtulníku. Plus za to, že tvůrci dokázali udržet myšlenku více jak jeden díl, což u ních nebývá zvykem. Oproti temnému a drsnému pojetí dílů s Chrisem tu máme ale novodobou Kobru, která se snaží hrát na humornou stránku, hlavní dvojka najednou sype jednu hlášku za druhou, a postupně přibývají bizardně-vtipné situace. Ben je taky úplný protipól Chrise, a je to vesměs hlavně takový lapač na ženské divačky. První část tohohle pilotu má výbornou akci, a moment, kdy Semir odpálí auto, aby sestřelil vrtulník, by překonal i mnohé vtipy s Chuckem Norrisem. Pak už to je ale vesměs jedno kobrácké klišé za druhým, zkorumpovaná police, nikomu se nedá věřit, neposlušný svědek, ohrožení příbuzných... I tak je to ale určitě jeden z lepších pilotů s Benem, není tu žádná šílená záchrana světa nebo něco takového. ()

• Toto je již devátý pilotní film Kobry 11 a osmý, který produkovala společnost Action Concept. (M.F.STUDIO)