Talk show bez zábran

• USA The Talk
Talk-show
USA, 2010, 45 min

Účinkujú:

Amanda Kloots (moderátor), Julie Chen Moonves, Sharon Osbourne, Leah Remini, Carrie Ann Inaba, Holly Robinson Peete, Sara Gilbert, Julianne Hough (viac)

Pojďte si popovídat se slavnými ženami... (oficiálny text distribútora)

johhny007 odpad!

Doopravdy nechápu "Pojďte si popovídat se slavnými ženami... " Čínanku a ty dvě bělošky jsem v životě nikde neviděl a osbourne ta kdyby si nevzala ozzyho tak si taky ani neškrtne tak nevím co je na tom slavného ? Doopravdy stupidní až to bolí . Feministické krávy co nemají co dělat tak lezou do televize !!!! Vůbec bych se nedival , že by si tam začali porovnávat velikost *** PS: Viděna 1 epizoda ()

nickymilka odpad!

Tak tohle je TAK MOC špatný, že se při sledování tohohle sh*tu opravdu stydím za to, že jsem žena. Chce se mi zvracet.... Odporný, afektovaný, plastový, americký pipky, co maj v hlavě na*ráno!!!!............Jsem tak naštvaná, že ani nevim co na to napsat. Musela bych bejt tak sprostá, že by mi tu asi zakázali psát další komentáře, takže mi bohužel musí stačit pouhý "Odpad!", ačkoliv tahle show je spíš "Pěkně zapáchající stoka hoven!" ()

Paity

Je to samozřejmě odpad! Holky se baví o tématech, jako akné, výchova dětí, pomoc africkým dětem, dietní pokrmy, manželství a vztahy apod. Jednu hvězdu ale jednoduše dát musím. Za neuvěřitelně na jedničku perfektní marketing. V pořadu dostanou všichni diváci (cca 80) nějaký ten dárek (nová kniha, poukaz na 100 dolarů či nějaké jídlo, ale třeba i elektronika atd.), mimo to vždy autorovi knihy, kterého vyzpovídají a asi tak patnáctkrát zopakují název jeho knihy s dodatkem, že je úžasná. Toto vše pak podtrhuje doslova obří studio, které je rozděleno na několik "sekcí", kam hoĺky přecházejí ppodle tématu, které probírají. Vše navíc naprosto skvěle osvětleno. Toho se u nás jednoduše asi nikdy nedočkáme. ()

oje odpad!

"Vadí mi, když na letišti prohledávají mého syna." Tak jeď autobusem, ty krávo. I při akceptování premisi, že cílovou skupinou je opačné pohlaví, mi to případá jako nekoukatelná sra*ka. Polovina z těch individuí, které se snaží mluvit o životě, stejně nežijí v reálném světě. Tohle je ta nejhlubší stoka televizní zábavy, které bych nedal vysílací čas ani mezi 2. a 3. hodinou ranní při přechodu na letní čas. I klub hluchoněmých by s vysokou pravděpodobností vyvinul zajímavější konverzaci. ()

DJ Obelix odpad!

Viděl jsem v polotranzu asi 3 epizody a nestačil jsem se divit. Tohle je tak čirý odpad, že to v současné převzaté produkci snad ani nejde s ničím porovnat. Rádoby feministické kydy se kupí a kupí každou minutou, muži uvrženi do role doplňku ke kabelce, kterou zřejmě sami pořídili, a k tomu drtivá většina rad a názorů tak strašně mimo mísu, až se mi z toho kýbl zvedá (f.e.: Jedna z moderátorek se strašně čílí nad tím, že ji na letišti prohledávají, ale zároveň navrhuje, aby tím procházeli všichni bez ohledu na to, že byste na letišti "zkejsli" třeba 8 hodin - když já, tak ostatní taky, děláme to přeci pro bezpečnost Jů Es Ej!). A rozloučíme se krásnou anketkou: "Ptali jsme se našich diváků, zda si myslí, že v manželství máme právo číst partnerovu poštu, SMSky a maily. 78% procent si myslí, že rozhodně ano..." "Já říkám určitě, ale manžel tedy ani náhodou..." P.S.: Jediná "snesitelná" osoba ze spolumoderátorek mi přišla svými vcelku střízlivými názory Sara Gilbert, představitelka Leslie Winkle z Big Bang Theory. ()