Jitters, The

všetky plagáty
Japonsko / USA / Kanada, 1989, 80 min

V Čínské čtvrti pokračuje nemilosrdný gang v nočním běsnění krádeží a ničení. Obchodník Frank Lee nemá možnost se bránit – dokud není „nemrtvý“, zavražděný gangstery, ale vrátí se k životu přeměněný v „Kyonshi“ – čínskou verzi upíra – a připravený pomstít svou nespravedlivou smrt způsobem, který vám jistě způsobí nervozitu. (JasonCZ)

Dellamorte

V mojom prípade ľahko ohodnotiteľná bezduchá vampírska hatlanina s mimóznym elekro soundom slúžiacemu ako spoľahlivá antikoncepcia.Odohrávka vtesnaná do čínskej štvrti, ktorá má okrem hopsajúceho ( v závere už mnohopočetného ) vampiro-vandráka, aj humor na rozdávanie. Plastická podivnosť vo všetkých smeroch.Pri takýchto snímkoch si divák uvedomí, akú úlohu vo filme zohráva hudba .Sgt. Kabukiman by mal Jitterovcov zatknúť za verejné pohoršovanie. Filmársky neurážlivé , no dojem mám viac ako rozpačitý. ()

Campbell

Další z řady rádoby hororových komedií. Bohužel to opět nefunguje. Film trvá 71 minut(bez závěrečných titulků) a zasmál jsem se jenom 1. Jinak se mi vůbec nelíbilo to spojení Japonských upírů a Ameriky. Je sice dobré že si Japonci udržely tradici jak zastavit upíry, ale ty upíři jsou naprostý hovada který jenom skáčou zřídkakdy někoho napadnou. A chodí i ve dne. Tenhle film je srajda a rychle se na něj díkybohu zapomělo. ()

midget

Od režiséra výborné RockNRoll Nightmare. Tvůrci evidentně viděli hongkongského Mr. Vampire a vytvořili lacinější druhý nálev, kde se skromnější výpravou kopírují nápady původního filmu. Nejzábavnější je koukat se na nemrtvého dědulu s legračním výrazem, který s legračním výrazem opakovaně poskakuje po ulici, ale i to časem celkem omrzí. V podstatě je to klasická schematická osmdesátková nebo devadesátková béčková hororová komedie zpestřená motivy ze zmíněného HK filmu. ()