ricci.s

Rovnaká blbosť ako jednotka. Mnohé horory z Indonézie sú fajn, pretože v mojich očiach predstavujú isté kvality, ako napríklad hojný počet zľaknutí alebo presvedčivé masky, takže aj keď herecké výkony či scenár nie sú obvykle žiadna sláva, tie ostatné aspekty to dokážu vynahradiť. V exotických duchárinách mi ani viac netreba. Akurát mi len ostáva dúfať, že tam nenapchajú islamské sračky, a že sa nebudem musieť každú chvíľu dívať na zavýjajúce Batmanky, ktoré sa neustále váľajú po zemi. A to sa netýka len Indonézie, taká Malajzia či Filipíny sú na tom mnohokrát ešte horšie. Keď sa tvorcovia sústreďujú viac na náboženstvo ako na strašenie, je to už pre mňa problém, a aj pri sledovaní tohto filmu som si párkrát povedal, že ešte jedna skurvená koberčeková scéna a už to asi vypnem. V závere, kedy posadnutá ženská všetkých okolo seba vyhadzovala do vzduchu a dedinčania okolo nej že „poďme sa modliť“, mi už pohár trpezlivosti pretiekol. Ešte sa aj celým hororom niesla "úžasná" moslimská hudba, na porazenie proste. Nie je to nakrútené zle, sem tam som sa zľakol a lesný démon je taktiež pôsobivý, ale čo z toho, keď som bol k smrti otrávený. ()