Kto prežije - Filipíny

(séria)
  • USA Philippines
Dobrodružný / Reality-TV / Súťažný
USA, 2012

Třicet devět dní, osmnáct soutěžících a pouze jeden z nich získá titul poslední přeživší a vyhraje tak jeden milion dolarů. Chcete poznat krásy Filipínského moře, Tichého oceánu a jihovýchodní Asie? Sledujte 25. řadu Survivor Phillipines, která se odehrává podle názvu na Filipínách. Ten, kdo se nechá přechytračit nebo přelstít bude vyloučen. Důležité je také přizpůsobit se a zvyknout si na boje o vodu a pití. (reich)

KajusaK

Obsahuje spoilery !! Jako vždy skvělé intro, hudba a Jeff :) ... Soutěž kde hodinu seděli v blátě na zemi a čekali byla fakt mega vtipná.. A Skupinova zranění také.. Co se týče lidí tak se to pokusím shrnout.. Carter - nevýrazný kluk, který byl časem dost silný a tak se ho raději rozhodli vyloučit. Nefandila jsem mu ale když si vzal pro kmen jídlo a sám nic tak mi ho bylo trošku líto. Dana - moc dlouho se bohužel neukázala, ale vypadala sympaticky.. Jeff - pro mě jeden z těch blbečků, které jsem chtěla vyhodit co nejdříve. Namyšlenec co jel neustále proti Pennerovi. Penner - podle jeho minulých her mi přišel dost dobrosrdečných, hodně to hrál na Lisu ale byl mi sympatický. Měl nejlepší závěrečnou řeč na poslední kmenové radě. Sarah - nezapomenu na scénky s Jeffem :) pobavila :) .. Denise - pro mě favoritka, vyhrála takže jsem spokojená. Byla sympatická, sama snad nikoho nevyhodila, byla silná v soutěžích a pracovitá v kmeni. Dle mě si to zasloužila. Jako jediná opravdu přežila všechny kmenovky. Malcolm - hezký ale nefandila jsem mu. Modlila jsem se, at už ho konečně vyhodí. Když to bylo mezi ním a Denise tak jsem měla vážné obavy, že půjde ona. Russell - namyšlenec, navrátilec, naštěstí šel dost brzy. Nechtěl rozkazovat pořád dokola to omílal a stejně rozkazoval.. Abi - kapitola sama o sobě! Tolik jsem se snad ještě nikdy v žádné sérii nezasmála.. Kdyby to vyhrála ani by mi to nevadilo za tolik slz ze smíchu.. Blbá až za roh, nechápavá, ty kecy byly opravdu z cesty. No vtipné..ale držela se zuby nehty :).. V reunionu vypadala rozumněji.. Artis - neustále zamračený, nijaký , nevadilo mi že šel.. Lisa - někdy jsem ji fandila, někdy ne.. Kdyby Penner nevykecal, že byla celebrita tak by dle mě možná i vyhrála..Těch 100 000 dollarů jsem ji přála :) .. Byla hodně nerozhodná, pořád říkala jak je rozhodující hlas a málokdy něco udělala. Ale není pravda, že by proplula jen tak.. Ta scénka s bratrem byla opravdu dojemná.. Skupin - podruhé se dostal až do finále :) tolik zranění to snad není ani reálné, dost jsem se zasmála :D) fakt neuvěřitelné.. Na to jaký má dle jiných věk tak byl dost silný! ... Pete - blbeček co vše organizoval a udělal zle, ještě že vypadl docela brzy.. R.C. - fandila jsem ji, škoda, většinou když začnu někomu fandit tak pak ten člověk odejde :D) , byla hodně silná v soutěžích kde se plavalo.. ()

Sokka_

Celkem dobrá řada. Opět jsem ani moc neměl komu fandit. Snad jen RC a Malcolmovi. RC má tak božskej smích, že se mi o něm normálně zdá. Takhle veselýho člověka jsem v životě neviděl. Skvělá Ponderosa a skvěle vyjela na Abi. Nejvíc mě srali Pete a Abi. Vítězovi to celkem přeju, protože ona umí strašně dobře mluvit před porotou. Oni vlastně poslední dobou vyhrávaj jen ti, co dobře mluví.. ()

V_erus_h

100% zlepšení proti One world, což ještě zvedá moje hodnocení.. Ale jinak celkem vyvedená série.. Opět se ukázal můj oblíbený Jonathan, takže spokojenost.. 3 kmeny, nové soutěže, zajímaví hráčí.. Po OW jsem se zařekla, že s tím končím, ale tohle mě ukázalo, že to pořád ještě jde.. :) Oblíbenci: Malcolm, RC x Zavrženíhodní: Abi, Russel, Lisa.. :D ()

Havaj8

Po One world rozhodne vylepsena sezona. Nejenom kvuli navratilcum evakuovanejm, ale i par dalsich novejch lidi tam stalo za to. Penner-hodne sem si ho zas oblibil, je to velkej hrac a rad bych ho jeste videl. Skupin si zaslouzil druhou sanci a vyuzil ji dobre, jak fyzicky, tak ukazal, ze se neco naucil, jelikoz v tech uvodnich sezonach strategie nebyla na prvnim miste. A Russel byl pruser, bych tam radsi videl takovyho Jamese, kterej mel taky smulu na nehody...Pro me osobnosti serie je Malcolm, ve vsech ohledech je to hvezda, a urcite se s nim musime jeste setkat aby dostal dalsi sanci. Denise podle me s Malcolmem adepti na vyhru uz kvuli tomu jak zacli a jak se dostali nakonec, ale vyhru bych prece jenom pral Skupinu, kterej podle me mel lepsi pribeh, ale co uz...Angie, kouzelna blondyna, ale naprosto vymatlana. A abych nezapomel na Lisu, podle me ta strategii zadnou nemela, vezla se se Skupinem a pak i dalsima a dalsima, ta neudelala nic... ()

Laerry

Změna lokace (finally!), rozdělení na tři kmeny, tři zajímaví navrátilci (Skupin a jeho "řada nešťastných příhod" je vážně zábavná:D), pouštění celé znělky na začátku, skvělé neokoukané soutěže, dobře vybraní nováčci, výrazní padouši (Abi!!!), sympatičtí stratégové, a zasloužený vítěz/ka.... a výrazná postava Malcoma. To všechno dohromady utváří nejlepší sérii od dob Heroes vs. Villains! ()

• Teprve podruhé jsou soutěžící rozděleni na 3 kmeny, po dlouhých 12. sériích a 8 letech od série Kdo přežije: All Stars (od r. 2004). (Zix.)
  • Původně v této sérii měl být Ostrov vykoupení. (MGMCZ)